Online hracĂ­ automat Cloud Quest


Cloud Quest

Hru spustĂ­te kliknutĂ­m na tlaÄŤĂ­tko Spustit hru nĂ­Ĺľe:

Spustit hru zdarma!


Cloud Quest | Test automatu online

Online výherní automat Cloud Quest se řadí mezi moderní výherní automaty s symboly fantasy. Zábava u tohoto automatu na vás čeká v casinu Tipsport. Hrací automat Cloud Quest nabídne pět válců a na nich pět řad které dohromady poskytnou až mnoho shlukových výherních linií. Minimálně je možné vsadit 1 Kč a maximálně až 40 Kč. Za každou výhrou následuje ještě Speciální hra. Slot nabízí i zástupný symbol WILD, který nahradí jakýkoliv symbol.

Online Slot Cloud Quest a jeho parametry

Cloud Quest
Výrobce: Play’n GO
Najdete v casinech: Tipsport
Počet válců: 5
Počet herních řad: 5
Minimální sázka: 1
Maximální sázka: 40
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 96,52%

Screeny z online automatu Cloud Quest


Hraní online výherního automatu Cloud Quest

Pět hracích řad v kombinaci s pěti válci na online výherním automatu Cloud Quest poskytnou až mnoho shlukových výherních variant. Na moderním výherním automatu Cloud Quest si můžete spustit auto-spin a vsadit od 1 Kč až do 40 Kč na jednu otočku. Skvělou výhru můžete dosáhnout na automatu Cloud Quest také díky symbolu Wild.

V jakém casinu je možné si zahrát Cloud Quest

Tipsport Vegas

Internetové casino Vegas sázkové kanceláře Tipsport má ve své nabídce okolo 400 online výherních automatů včetně této, o které jste si přečetli recenzi. Vyzkoušejte si tento slot u Tipsportu a zapojte se do Vegas turnajů, ve kterých se soutěží o tučné výhry a několik zatočení zdarma na online slotech.

JeštÄ› nemáte svĹŻj Vegas účet u sázkovĂ© kanceláře Tipsport? Neváhejte a vytvoĹ™te jej co nejdříve. Tipsport právÄ› teÄŹ nabĂ­zĂ­ novÄ› příchozĂ­m hráčům vstupnĂ­ bonus aĹľ 5 150 KÄŤ. 150 korun zĂ­skáte za dokonÄŤenĂ­ registrace a bonus aĹľ 5 000 KÄŤ za prvnĂ­ vklad.

Registrovat se