Automat

Online hrací automat Divine Lotus


Divine Lotus

Hru spustíte kliknutím na tlačítko Spustit hru níže:

Spustit hru zdarma!


Divine Lotus | Test automatu online

Moderní online automat Divine Lotus jehož hlavním motivem jsou Čína. Zahrát si tento automat i třeba zdarma na zkoušku můžete u sázkové kanceláře Sazka. Výherní automat Divine Lotus nabídne šest válců a na nich čtyři řady které dohromady poskytnou až 4096 výherních linií. Minimálně je možné vsadit 2,5 Kč a maximálně až 50 Kč. Univerzální WILD nahradí jakýkoliv herní symbol. Mějte oči na stopkách a sledujte symbol Scatter, když se totiž zastaví v herním poli alespoň 3x, vyhráváte 6 otoček zdarma.

Souhrn parametrů výherního automatu Divine Lotus

Divine Lotus
Výrobce: Thunderkick
Najdete v casinech: Sazka
Počet válců: 6
Počet herních řad: 4
Minimální sázka: 2,5
Maximální sázka: 50
Maximální výhra: 0
Výhernost: 0

Výherní Automat Divine Lotus – podívejte se na něj


Hra a ovládání online automatu Divine Lotus

Šest válců v kombinaci se čtyřmi řadami poskytnou až 4096 výherních možností. Na moderním výherním automatu Divine Lotus můžete spustit auto-spin a vsadit od 2,5 Kč až do výše 50 Kč na jedno otočení. Hraní na online výherním automatu si můžete ještě více užít díky bonusovým možnostem Wild a Scatter.

Kde je možné si zahrát slot Divine Lotus

Sazka Hry

Akciová společnost Sazka je známá hlavně díky svým loteriím a stíracím losům. V roce 2018 spustila internetové casino Sazka Hry, ve kterém naleznete několik online automatů, které se dají hrát pouze tam. Třeba je to právě tento výherní automat, tak rychle do Sazka Her!

Ještě nemáte registraci v online casinu Sazka Hry? Vytvořte si ji co nejdříve, Sazka totiž nabízí vstupní bonus až 5 300 korun! 300 obdržíte za úplné dokončení registrace a bonus až 5 000 Kč můžete získat ke svému prvnímu vkladu.

Registrovat se