Online hrací automat Double Game 2


Double Game 2

Hru spustíte kliknutím na tlačítko Spustit hru níže:

Spustit hru zdarma!


Double Game 2 | Test automatu online

Online výherní automat Double Game 2 se funkčností řadí mezi klasické online sloty, jeho hlavním symbolovým tématem je ovoce. Tento online slot na vás čeká v casinu Tipsport a v online casinu Betor. Slot Double Game 2 to je pět válců a tři hrací řady. Za vsazenou částku v rozpětí od 5 až do 1000 Kč nabízí až 20 výherních linií. Výhry usnadňuje i zástupný symbol WILD, který nahradí jakýkoliv symbol ve výherních liniích a pokud jej budete mít ve výherní linii, tak dosaženou výhru násobí. Zastaví-li se vám v herním poli symbol DG a to alespoň 3x, vyhráváte 10 otoček zdarma.

Souhrn informací o online výherním automatu Double Game 2

Double Game 2
Výrobce: E-Gaming
Najdete v casinech: Tipsport, Betor
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 5
Maximální sázka: 1000
Maximální výhra: 300000
Výhernost: 94,00 – 97,00 %

Prohlédněte si online slot Double Game 2

Double Game 2
Double Game 2

Jak na online výherní automat Double Game 2?

Double Game 2 slot má pět válců a tři hrací řady, které nabízejí 20 výherních možností. Auto-spin, což je už tradiční funkcinalita i u online výherního automatu Double Game 2 umožní nastavit rozpětí sázky 5 až 1000 Kč na otočku. Nečekanou výhru mohou na automatu Double Game 2 umožnit také symboly Wild a Scatter.

U Které Online Sázkové Kanceláře si zahrát na slotu Double Game 2

Tipsport Vegas

Internetové casino Vegas sázkové kanceláře Tipsport má ve své nabídce okolo 400 online výherních automatů včetně této, o které jste si přečetli recenzi. Vyzkoušejte si tento slot u Tipsportu a zapojte se do Vegas turnajů, ve kterých se soutěží o tučné výhry a několik zatočení zdarma na online slotech.

Ještě nemáte svůj Vegas účet u sázkové kanceláře Tipsport? Neváhejte a vytvořte jej co nejdříve. Tipsport právě teď nabízí nově příchozím hráčům vstupní bonus až 5 150 Kč. 150 korun získáte za dokončení registrace a bonus až 5 000 Kč za první vklad.

Registrovat se