Online hrací automat Dragon Maiden


Dragon Maiden

Hru spustíte kliknutím na tlačítko Spustit hru níže:

Spustit hru zdarma!


Dragon Maiden | Test automatu online

Online výherní automat Dragon Maiden se řadí mezi moderní výherní automaty se symboly draků. Zábava u tohoto automatu na vás čeká v online casinu Tipsport. Hrací automat Dragon Maiden nabídne pět válců a na nich tři řady které dohromady poskytnou až 243 výherních linií. Minimálně je možné vsadit 0,2 Kč a maximálně až 100 Kč. K dosažení výhry vám může pomoci i symbol WILD, který ve výherních liniích nahradí jakýkoliv symbol. Mějte oči na stopkách a sledujte symbol Scatter, když se totiž zastaví v herním poli alespoň 3x, vyhráváte 5 otoček zdarma.

Souhrn informací o online automatu Dragon Maiden

Dragon Maiden
Výrobce: Play’n GO
Najdete v casinech: Tipsport
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 0,2
Maximální sázka: 100
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 96,49%

Online Výherní Automat Dragon Maiden – prohlédněte si jej


Ovládání a hra na automatu Dragon Maiden

243 výherních linií na pěti válcích a třech herních řadách, to je to co nabízí online automat Dragon Maiden. Autospin jako klasická funkce vám i u online slotu Dragon Maiden umožní využít rozpětí sázek od 0,2 až do 100 Kč na otočku. K velmi vysoké výhře se na automatu Dragon Maiden můžete dopracovat také díky symbolům Wild a Scatter.

Kde je možné si zahrát slot Dragon Maiden

Tipsport Vegas

Internetové casino Vegas sázkové kanceláře Tipsport má ve své nabídce okolo 400 online výherních automatů včetně této, o které jste si přečetli recenzi. Vyzkoušejte si tento slot u Tipsportu a zapojte se do Vegas turnajů, ve kterých se soutěží o tučné výhry a několik zatočení zdarma na online slotech.

Ještě nemáte svůj Vegas účet u sázkové kanceláře Tipsport? Neváhejte a vytvořte jej co nejdříve. Tipsport právě teď nabízí nově příchozím hráčům vstupní bonus až 5 150 Kč. 150 korun získáte za dokončení registrace a bonus až 5 000 Kč za první vklad.

Registrovat se