Online hracĂ­ automat Fruity Friends


Fruity Friends

Hru spustĂ­te kliknutĂ­m na tlaÄŤĂ­tko Spustit hru nĂ­Ĺľe:

Spustit hru zdarma!


Fruity Friends | Test automatu online

Hlavním motivem online výherního automatu Fruity Friends je ovoce, jde o klasický výherní automat. Pobavte se hraním tohoto automatu v online herně Sazka. Tento slot s pěti válci a třemi hracími řadami nabídne 25 výherních linií. Minimální sázka je 1 Kč a maximum je 500 Kč. Výhra vám spustí Bonusové kolo. Žolíkový symbol WILD zastupuje jakýkoliv herní symbol.

Fruity Friends – souhrn údajů o výherním automatu

Fruity Friends
Výrobce: Neogames
Najdete v casinech: Sazka
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 1
Maximální sázka: 500
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 93,00%

Několik obrázků ze hry online automatu Fruity Friends

Fruity Friends
Fruity Friends

Hraní online výherního automatu Fruity Friends

Tři hrací řady v kombinaci s pěti válci poskytnou až 25 výherních variant. Na klasickém online slotu Fruity Friends si můžete spustit auto-spin a vsadit od 1 Kč až do 500 Kč na jednu otočku. Dostat se k překvapivé výhře na automatu Fruity Friends můžete také díky symbolu Wild.

Kde, u které online sázkové kanceláře, si zatočíte na automatu Fruity Friends

Sazka Hry

Akciová společnost Sazka je známá hlavně díky svým loteriím a stíracím losům. V roce 2018 spustila internetové casino Sazka Hry, ve kterém naleznete několik online automatů, které se dají hrát pouze tam. Třeba je to právě tento výherní automat, tak rychle do Sazka Her!

JeštÄ› nemáte registraci v online casinu Sazka Hry? VytvoĹ™te si ji co nejdříve, Sazka totiĹľ nabĂ­zĂ­ vstupnĂ­ bonus aĹľ 5 300 korun! 300 obdržíte za ĂşplnĂ© dokonÄŤenĂ­ registrace a bonus aĹľ 5 000 KÄŤ mĹŻĹľete zĂ­skat ke svĂ©mu prvnĂ­mu vkladu.

Registrovat se