Automat

Online hrací automat Game of Castles


Game of Castles

Hru spustíte kliknutím na tlačítko Spustit hru níže:

Spustit hru zdarma!


Game of Castles | Test automatu online

Game of Castles je online výherní automat se středověkými symboly, jde tématem o old school online slot. Skvělá zábava s tímto slotem vás čeká v casinu Fortuna. 5 výherních linií na pěti válcích a třech hracích řadách. To nabídne tento slot za sázku v rozpětí od 5 až do 1000 Kč. Výhry usnadňuje i zástupný symbol WILD, který nahradí jakýkoliv symbol ve výherních liniích. Skvělý symbol Bonus vám může přinést výhru. Jestliže se v herním poli objeví minimálně 3 krát, rozjede deset Free-spinů.

Souhrn parametrů výherního automatu Game of Castles

Game of Castles
Výrobce: Adell
Najdete v casinech: Fortuna
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 5
Maximální sázka: 1000
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 94,00%

Několik obrázků ze hry online slotu Game of Castles

Game of Castles
Game of Castles

Jak se hraje slot Game of Castles?

Výherních možností na online slotu Game of Castles je celkem 5 a to na pěti válcích a třech herních řadách. Na old school online výherním automatu Game of Castles můžete spustit auto-spin a vsadit od 5 Kč až do výše 1000 Kč na jedno otočení. Skvělou výhru můžete dosáhnout na automatu Game of Castles také díky symbolům Bonus a Wild.

Kde, u které sázkové kanceláře, si zatočíte na automatu Game of Castles

Fortuna Vegas

Sázková kancelář Fortuna spustila v České republice své internetové casino jako první. Nyní má ve svém inventáři více než 300 online slotů od různých výrobců hazardních her, a některé z nich nikde jinde nenajdete. Pokud si chcete zahrát tento výherní automat za reálné peníze, přejděte do internetového casina Fortuna Vegas.

Ještě nejste zaregistrovaní u sázkové kanceláře Fortuna? Neváhejte a učiňte tak co nejdřív, protože Fortuna právě teď nabízí registrační bonus až 800 Kč! 300 Kč obdržíte za dokončení registrace a bonus až 500 Kč získáte k prvnímu vkladu.

Registrovat se