Automat

Online hrací automat Golden Ticket


Golden Ticket

Hru spustíte kliknutím na tlačítko Spustit hru níže:

Spustit hru zdarma!


Golden Ticket | Test automatu online

Hlavním motivem online výherního automatu Golden Ticket je cirkus, jde o moderní online automat. Pobavit se u této hry můžete na našem trhu v herně Tipsportu. Mnoho Shlukových výherních linií na pěti válcích a pěti hracích řadách. To nabídne tento slot za sázku v rozpětí od 1 až do 40 Kč. Univerzální WILD nahradí jakýkoliv herní symbol. Zastavíte-li v herním poli pět symbolů Bonus, získáváte 20 zatočení zdarma.

Jaké jsou parametry online výherního automatu Golden Ticket

Golden Ticket
Výrobce: Play’n GO
Najdete v casinech: Tipsport
Počet válců: 5
Počet herních řad: 5
Minimální sázka: 1
Maximální sázka: 40
Maximální výhra: 411561
Výhernost: 96,69%

Screeny z výherního automatu Golden Ticket


Ovládání a hra na slotu Golden Ticket

Pět válců v kombinaci s pěti řadami poskytnou až mnoho shlukových výherních možností. Auto-spin, což je už tradiční funkcinalita i u online výherního automatu Golden Ticket umožní nastavit rozpětí sázky 1 až 40 Kč na otočku. Z vysoké výhry se na automatu Golden Ticket můžete radovat také díky symbolům Bonus a Wild.

Kde, u které online sázkové kanceláře, si zatočíte na automatu Golden Ticket

Tipsport Vegas

Internetové casino Vegas sázkové kanceláře Tipsport má ve své nabídce okolo 400 online výherních automatů včetně této, o které jste si přečetli recenzi. Vyzkoušejte si tento slot u Tipsportu a zapojte se do Vegas turnajů, ve kterých se soutěží o tučné výhry a několik zatočení zdarma na online slotech.

Ještě nemáte svůj Vegas účet u sázkové kanceláře Tipsport? Neváhejte a vytvořte jej co nejdříve. Tipsport právě teď nabízí nově příchozím hráčům vstupní bonus až 5 150 Kč. 150 korun získáte za dokončení registrace a bonus až 5 000 Kč za první vklad.

Registrovat se