Automat

Online hrací automat Highway Kings


Highway Kings

Hru spustíte kliknutím na tlačítko Spustit hru níže:

Spustit hru zdarma!


Highway Kings | Test automatu online

Old School online automat Highway Kings jehož hlavním motivem jsou kostky. Tento online slot na vás čeká u sázkové kanceláře Fortuna. Automat Highway Kings nabídne pět válců a na nich tři řady které dohromady poskytnou až 9 výherních linií. Minimálně je možné vsadit 4,5 Kč a maximálně až 180 Kč. V získání výhry vám může pomoci symbol WILD, který nahrazuje všechny symboly. Symbol Scatter 3x v hracím poli znamená 5-mi násobek výše vaší sázky.

Online Výherní Automat Highway Kings a jeho parametry

Highway Kings
Výrobce: Playtech
Najdete v casinech: Fortuna
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 4,5
Maximální sázka: 180
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 97,06%

Koukněte se na online slot Highway Kings


Highway Kings, jak ovládat?

Highway Kings slot má pět válců a tři hrací řady, které nabízejí 9 výherních možností. Na old school výherním automatu Highway Kings si můžete spustit auto-spin a vsadit od 4,5 Kč až do 180 Kč na jednu otočku. Skvělou výhru můžete dosáhnout na automatu Highway Kings také díky symbolům Wild a Scatter.

Kde si zahrát na online slotu Highway Kings

Fortuna Vegas

Sázková kancelář Fortuna spustila v České republice své internetové casino jako první. Nyní má ve svém inventáři více než 300 online slotů od různých výrobců hazardních her, a některé z nich nikde jinde nenajdete. Pokud si chcete zahrát tento výherní automat za reálné peníze, přejděte do internetového casina Fortuna Vegas.

Ještě nejste zaregistrovaní u sázkové kanceláře Fortuna? Neváhejte a učiňte tak co nejdřív, protože Fortuna právě teď nabízí registrační bonus až 800 Kč! 300 Kč obdržíte za dokončení registrace a bonus až 500 Kč získáte k prvnímu vkladu.

Registrovat se