Automat

Online hrací automat Jekyll & Hyde


Jekyll & Hyde

Hru spustíte kliknutím na tlačítko Spustit hru níže:

Spustit hru zdarma!


Jekyll & Hyde | Test automatu online

Online výherní automat Jekyll & Hyde se funkčností řadí mezi klasické online výherní automaty, jeho hlavním symbolovým tématem je alchymie. Ve svém portfoliu má tuto hru mezi českými hernami online sázková kancelář Fortuny. Pět válců tři hrací řady, to je to co nabídne výherní automat Jekyll & Hyde. Za sázku v rozpětí od 0,25 až do 60 Kč nabídne až 25 výherních linií. Tradičně hra nabízí i žolíkový symbol, v tomto případě je to WILD, který ve výherních kombinacích nahradí jakýkoliv symbol. Mějte oči na stopkách a sledujte symbol Scatter, když se totiž zastaví v herním poli alespoň 3x, vyhráváte 10 otoček zdarma.

Online Výherní Automat Jekyll & Hyde a jeho údaje

Jekyll & Hyde
Výrobce: Playtech
Najdete v casinech: Fortuna
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 0,25
Maximální sázka: 60
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 96,22%

Podívejte se na výherní automat Jekyll & Hyde


Hra a ovládání online slotu Jekyll & Hyde

Tři hrací řady v kombinaci s pěti válci na online výherním automatu Jekyll & Hyde poskytnou až 25 výherních variant. Jako každý klasický online automat i Jekyll & Hyde umožní auto-spin a možnost volby výše sázky mezi 0,25 Kč a 60 Kč. Nečekanou výhru mohou na automatu Jekyll & Hyde umožnit také symboly Wild a Scatter.

Ve Kterém Online Casinu si zahrát na slotu Jekyll & Hyde

Fortuna Vegas

Sázková kancelář Fortuna spustila v České republice své internetové casino jako první. Nyní má ve svém inventáři více než 300 online slotů od různých výrobců hazardních her, a některé z nich nikde jinde nenajdete. Pokud si chcete zahrát tento výherní automat za reálné peníze, přejděte do internetového casina Fortuna Vegas.

Ještě nejste zaregistrovaní u sázkové kanceláře Fortuna? Neváhejte a učiňte tak co nejdřív, protože Fortuna právě teď nabízí registrační bonus až 800 Kč! 300 Kč obdržíte za dokončení registrace a bonus až 500 Kč získáte k prvnímu vkladu.

Registrovat se