Automat

Online hrací automat Kingdom of Legend


Kingdom of Legend

Hru spustíte kliknutím na tlačítko Spustit hru níže:

Spustit hru zdarma!


Kingdom of Legend | Test automatu online

Kingdom of Legend je online výherní automat s symboly fantasy, jde tématem o moderní online výherní automat. Tento automat má v nabídce online sázková kancelář Fortuna. Jde o slot s pěti válci a čtyřmi hracími řadami, které nabízejí 40 výherních linií. Minimální sázka je 0,2 Kč a maximum je 400 Kč. Za každou výhrou následuje ještě Speciální hra. Univerzální WILD nahradí jakýkoliv herní symbol.

Kingdom of Legend – souhrn údajů o online automatu

Kingdom of Legend
Výrobce: Novomatic
Najdete v casinech: Fortuna
Počet válců: 5
Počet herních řad: 4
Minimální sázka: 0,2
Maximální sázka: 400
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 95,15%

Několik obrázků ze hry online výherního automatu Kingdom of Legend


Jak na online výherní automat Kingdom of Legend?

Výherních možností na výherním automatu Kingdom of Legend je celkem 40 a to na pěti válcích a čtyřech herních řadách. Kingdom of Legend, což je moderní online výherní automat s možností sázky až do výše 400 Kč a samozřejmě i auto-spinem. Dostat se k překvapivé výhře na automatu Kingdom of Legend můžete také díky symbolu Wild.

Kde si můžete zatočit na výherním automatu Kingdom of Legend

Fortuna Vegas

Sázková kancelář Fortuna spustila v České republice své internetové casino jako první. Nyní má ve svém inventáři více než 300 online slotů od různých výrobců hazardních her, a některé z nich nikde jinde nenajdete. Pokud si chcete zahrát tento výherní automat za reálné peníze, přejděte do internetového casina Fortuna Vegas.

Ještě nejste zaregistrovaní u sázkové kanceláře Fortuna? Neváhejte a učiňte tak co nejdřív, protože Fortuna právě teď nabízí registrační bonus až 800 Kč! 300 Kč obdržíte za dokončení registrace a bonus až 500 Kč získáte k prvnímu vkladu.

Registrovat se