Online hracĂ­ automat Lucky 3


Lucky 3

Hru spustĂ­te kliknutĂ­m na tlaÄŤĂ­tko Spustit hru nĂ­Ĺľe:

Spustit hru zdarma!


Lucky 3 | Test automatu online

Klasické online sloty reprezentuje automat Lucky 3, který vás pobaví v tématu s ovocnými symboly. Tento automat má v nabídce sázková kancelář Sazka. Slot Lucky 3 nabídne pět válců a na nich pět řad které dohromady poskytnou až 5 výherních linií. Minimálně je možné vsadit 0,05 Kč a maximálně až 5 Kč.

Lucky 3 – informace o výherním automatu

Lucky 3
Výrobce: iSoftbet
Najdete v casinech: Sazka
Počet válců: 5
Počet herních řad: 5
Minimální sázka: 0,05
Maximální sázka: 5
Maximální výhra: 0
Výhernost: 0

Online Slot Lucky 3 – prohlédněte si jej


Ovládání výherního automatu Lucky 3

Pět hracích řad na pěti válcích nabídne až 5 výherních možností. Auto-spin, což je už tradiční funkcinalita i u výherního automatu Lucky 3 umožní nastavit rozpětí sázky 0,05 až 5 Kč na otočku.

Lucky 3 online automat, kde si zahrát

Sazka Hry

Akciová společnost Sazka je známá hlavně díky svým loteriím a stíracím losům. V roce 2018 spustila internetové casino Sazka Hry, ve kterém naleznete několik online automatů, které se dají hrát pouze tam. Třeba je to právě tento výherní automat, tak rychle do Sazka Her!

JeštÄ› nemáte registraci v online casinu Sazka Hry? VytvoĹ™te si ji co nejdříve, Sazka totiĹľ nabĂ­zĂ­ vstupnĂ­ bonus aĹľ 5 300 korun! 300 obdržíte za ĂşplnĂ© dokonÄŤenĂ­ registrace a bonus aĹľ 5 000 KÄŤ mĹŻĹľete zĂ­skat ke svĂ©mu prvnĂ­mu vkladu.

Registrovat se