Automat

Online hrací automat Matsuri


Matsuri

Hru spustíte kliknutím na tlačítko Spustit hru níže:

Spustit hru zdarma!


Matsuri | Test automatu online

Matsuri je výherní automat se symboly Číny, jde tématem o moderní výherní automat. Tento online slot na vás čeká u online sázkové kanceláře Tipsport. Pět válců tři hrací řady, to je to co nabídne automat Matsuri. Za sázku v rozpětí od 0,25 až do 150 Kč nabídne až 25 výherních linií. Oblíbený žolíkový symbol WILD nahrazuje ve výherních liniích jakýkoliv symbol. Tři symboly Bonus znamenají výhru až 500-ti násobku vaší vsazené částky. Za tři symboly Scatter v herním poli vyhrajete 8 volných otoček.

Výherní Automat Matsuri a jeho parametry

Matsuri
Výrobce: Play’n GO
Najdete v casinech: Tipsport
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 0,25
Maximální sázka: 150
Maximální výhra: 450000
Výhernost: 96,17%

Screeny z online slotu Matsuri


Jak na výherní automat Matsuri?

Tři hrací řady v kombinaci s pěti válci poskytnou až 25 výherních variant. Samozřejmě na online automatu Matsuri můžete zapnout auto-spin a zvolit si sázku v rozmezí 0,25 až 150 Kč na jednu otáčku. K velmi vysoké výhře se na automatu Matsuri můžete dopracovat také díky symbolům Bonus, Wild a Scatter.

Kde si zahrát automat Matsuri

Tipsport Vegas

Internetové casino Vegas sázkové kanceláře Tipsport má ve své nabídce okolo 400 online výherních automatů včetně této, o které jste si přečetli recenzi. Vyzkoušejte si tento slot u Tipsportu a zapojte se do Vegas turnajů, ve kterých se soutěží o tučné výhry a několik zatočení zdarma na online slotech.

Ještě nemáte svůj Vegas účet u sázkové kanceláře Tipsport? Neváhejte a vytvořte jej co nejdříve. Tipsport právě teď nabízí nově příchozím hráčům vstupní bonus až 5 150 Kč. 150 korun získáte za dokončení registrace a bonus až 5 000 Kč za první vklad.

Registrovat se