Automat

Online hrací automat Multifly


Multifly

Hru spustíte kliknutím na tlačítko Spustit hru níže:

Spustit hru zdarma!


Multifly | Test automatu online

Online slot Multifly se řadí mezi moderní online automaty se symboly zvířat. Zahrát si tento automat i třeba zdarma na zkoušku můžete u online sázkové kanceláře Fortuna. Hrací Automat Multifly to je pět válců a tři hrací řady. Za vsazenou částku v rozpětí od 2,5 až do 35 Kč nabízí až 243 výherních linií. Po výhře následuje možnost dalšího zisku Respinem, který se multiplikuje. Univerzální WILD nahradí jakýkoliv herní symbol a dokonce se takto dosažená výhra násobí. Pokud se vám podaří v herním poli zastavit tři symboly Scatter, získáváte 10 otočení zdarma.

Jaké jsou parametry výherního automatu Multifly

Multifly
Výrobce: Yggdrasil Gaming
Najdete v casinech: Fortuna
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 2,5
Maximální sázka: 35
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 96,3%

Několik obrázků ze hry online výherního automatu Multifly


Hra a ovládání výherního automatu Multifly

Tři hrací řady v kombinaci s pěti válci poskytnou až 243 výherních variant. Auto-spin, což je už tradiční funkcinalita i u online automatu Multifly umožní nastavit rozpětí sázky 2,5 až 35 Kč na otočku. Skvělou výhru můžete dosáhnout na automatu Multifly také díky symbolům Wild a Scatter.

Kde si zahrát na online slotu Multifly

Fortuna Vegas

Sázková kancelář Fortuna spustila v České republice své internetové casino jako první. Nyní má ve svém inventáři více než 300 online slotů od různých výrobců hazardních her, a některé z nich nikde jinde nenajdete. Pokud si chcete zahrát tento výherní automat za reálné peníze, přejděte do internetového casina Fortuna Vegas.

Ještě nejste zaregistrovaní u sázkové kanceláře Fortuna? Neváhejte a učiňte tak co nejdřív, protože Fortuna právě teď nabízí registrační bonus až 800 Kč! 300 Kč obdržíte za dokončení registrace a bonus až 500 Kč získáte k prvnímu vkladu.

Registrovat se