Online hrací automat Red Hot 20


Red Hot 20

Hru spustíte kliknutím na tlačítko Spustit hru níže:

Spustit hru zdarma!


Red Hot 20 | Test automatu online

Online Slot s ovocnými symboly, to je old school online automat Red Hot 20. Tento online slot na vás čeká v online casinu Fortuna. Minimální vsazená částka na jedno zatočení je 0 Kč a maximum je 0 Kč. Hrací pole má tři řady a pět válců. Jejich kombinace nabízí až 20 výherních linií. Slot nabízí i zástupný symbol Sedmička, který nahradí jakýkoliv symbol. Za pět symbolů Scatter v herním poli vyhrajete 500x vloženou částku.

Red Hot 20 – souhrn údajů o online slotu

Red Hot 20
Výrobce: Novomatic
Najdete v casinech: Fortuna
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 0
Maximální sázka: 0
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 94,93%

Prohlédněte si online výherní automat Red Hot 20


Jak na výherní automat Red Hot 20?

Pět válců v kombinaci se třemi řadami poskytnou až 20 výherních možností. Red Hot 20 je old school online výherním automatem s možností sázky až do výše 0 Kč a samozřejmě i automatickým otáčením. Překvapivé výhry mohou na slotu Red Hot 20 přinést také symboly Wild a Scatter.

U jaké online sázkové kanceláře je možné si zahrát Red Hot 20

Fortuna Vegas

Sázková kancelář Fortuna spustila v České republice své internetové casino jako první. Nyní má ve svém inventáři více než 300 online slotů od různých výrobců hazardních her, a některé z nich nikde jinde nenajdete. Pokud si chcete zahrát tento výherní automat za reálné peníze, přejděte do internetového casina Fortuna Vegas.

Ještě nejste zaregistrovaní u sázkové kanceláře Fortuna? Neváhejte a učiňte tak co nejdřív, protože Fortuna právě teď nabízí registrační bonus až 800 Kč! 300 Kč obdržíte za dokončení registrace a bonus až 500 Kč získáte k prvnímu vkladu.

Registrovat se