Online hrací automat Roaring Forties CL


Roaring Forties CL

Hru spustíte kliknutím na tlačítko Spustit hru níže:

Spustit hru zdarma!


Roaring Forties CL | Test automatu online

Online výherní automat Roaring Forties CL s ovocnými symboly se řadí mezi old school online automaty. Tento online slot na vás čeká u online sázkové kanceláře Fortuna. Automat Roaring Forties Cl má čtyři hrací řady a pět válců na kterých je 40 výherních linií. Nejnižší možná sázka je 1 a maximum je 500 Kč. K dosažení výhry vám může pomoci i symbol WILD, který ve výherních liniích nahradí jakýkoliv symbol. Zastaví-li se vám v herním poli symbol Scatter a to alespoň 3x, vyhráváte 2x vaší sázku.

Souhrn parametrů online automatu Roaring Forties CL

Roaring Forties CL
Výrobce: Novomatic
Najdete v casinech: Fortuna
Počet válců: 5
Počet herních řad: 4
Minimální sázka: 1
Maximální sázka: 500
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 95,18% – 95,48%

Obrázky ze hry z online výherního automatu Roaring Forties CL


Ovládání a hra na automatu Roaring Forties CL

Až 40 výherních možností nabízí online automat Roaring Forties CL na pěti válcích a čtyřech herních řadách. Na old school online slotu Roaring Forties CL můžete spustit auto-spin a vsadit od 1 Kč až do výše 500 Kč na jedno otočení. Výhry na online automatu Roaring Forties CL vám mohou přinést také bonusové smyboly Wild a Scatter.

Kde je možné si zahrát slot Roaring Forties CL

Fortuna Vegas

Sázková kancelář Fortuna spustila v České republice své internetové casino jako první. Nyní má ve svém inventáři více než 300 online slotů od různých výrobců hazardních her, a některé z nich nikde jinde nenajdete. Pokud si chcete zahrát tento výherní automat za reálné peníze, přejděte do internetového casina Fortuna Vegas.

Ještě nejste zaregistrovaní u sázkové kanceláře Fortuna? Neváhejte a učiňte tak co nejdřív, protože Fortuna právě teď nabízí registrační bonus až 800 Kč! 300 Kč obdržíte za dokončení registrace a bonus až 500 Kč získáte k prvnímu vkladu.

Registrovat se