Online hracĂ­ automat Spectra


Spectra

Hru spustĂ­te kliknutĂ­m na tlaÄŤĂ­tko Spustit hru nĂ­Ĺľe:

Spustit hru zdarma!


Spectra | Test automatu online

Výherní automat Spectra se symboly kostek se řadí mezi neonový výherní automaty. Na našem trhu je možné si tuto hru zahrát v online herně Sazky. Minimální vsazená částka na jedno zatočení je 2 Kč a maximum je 200 Kč. Hrací pole má tři řady a pět válců. Jejich kombinace nabízí až 30 výherních linií. Univerzální WILD nahradí jakýkoliv herní symbol.

Souhrn informací o online výherním automatu Spectra

Spectra
Výrobce: Thunderkick
Najdete v casinech: Sazka
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 2
Maximální sázka: 200
Maximální výhra: 444000
Výhernost: 96,40%

PodĂ­vejte se na online automat Spectra


Ovládání a hra na slotu Spectra

Pět válců v kombinaci se třemi řadami poskytnou až 30 výherních možností. Spectra je neonovým online výherním automatem s možností sázky až do výše 200 Kč a samozřejmě i automatickým otáčením. Výhry na online výherním automatu Spectra vám může přinést také bonusový smybol Wild.

U Které Online Sázkové Kanceláře si zahrát na slotu Spectra

Sazka Hry

Akciová společnost Sazka je známá hlavně díky svým loteriím a stíracím losům. V roce 2018 spustila internetové casino Sazka Hry, ve kterém naleznete několik online automatů, které se dají hrát pouze tam. Třeba je to právě tento výherní automat, tak rychle do Sazka Her!

JeštÄ› nemáte registraci v online casinu Sazka Hry? VytvoĹ™te si ji co nejdříve, Sazka totiĹľ nabĂ­zĂ­ vstupnĂ­ bonus aĹľ 5 300 korun! 300 obdržíte za ĂşplnĂ© dokonÄŤenĂ­ registrace a bonus aĹľ 5 000 KÄŤ mĹŻĹľete zĂ­skat ke svĂ©mu prvnĂ­mu vkladu.

Registrovat se