Online hrací automat Top Trumps Celebs


Top Trumps Celebs

Hru spustíte kliknutím na tlačítko Spustit hru níže:

Spustit hru zdarma!


Top Trumps Celebs | Test automatu online

Top Trumps Celebs se vzhledem řadí mezi moderní online sloty, jeho hlavním tématem je film. Skvělá zábava s tímto slotem vás čeká u sázkové kanceláře Fortuna. 20 výherních linií na pěti válcích a třech hracích řadách. To nabídne tento slot za sázku v rozpětí od 0,05 až do 200 Kč. Oblíbený žolíkový symbol WILD nahrazuje ve výherních liniích jakýkoliv symbol. Symbol Scatter 4x v hracím poli přinese 10x volné zatočení.

Top Trumps Celebs – informace o online slotu

Top Trumps Celebs
Výrobce: Playtech
Najdete v casinech: Fortuna
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 0,05
Maximální sázka: 200
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 95,96%

Výherní Automat Top Trumps Celebs – prohlédněte si jej


Jak se hraje slot Top Trumps Celebs?

Top Trumps Celebs slot má pět válců a tři hrací řady, které nabízejí 20 výherních možností. Moderní online slot Top Trumps Celebs nabízí sázku až 200 Kč a součástí ovládání je možnost automatického otáčení. Z vysoké výhry se na automatu Top Trumps Celebs můžete radovat také díky symbolům Wild a Scatter.

Kde je možné si zahrát slot Top Trumps Celebs

Fortuna Vegas

Sázková kancelář Fortuna spustila v České republice své internetové casino jako první. Nyní má ve svém inventáři více než 300 online slotů od různých výrobců hazardních her, a některé z nich nikde jinde nenajdete. Pokud si chcete zahrát tento výherní automat za reálné peníze, přejděte do internetového casina Fortuna Vegas.

Ještě nejste zaregistrovaní u sázkové kanceláře Fortuna? Neváhejte a učiňte tak co nejdřív, protože Fortuna právě teď nabízí registrační bonus až 800 Kč! 300 Kč obdržíte za dokončení registrace a bonus až 500 Kč získáte k prvnímu vkladu.

Registrovat se