Online hrací automat Tsai Shen’s Gift


Tsai Shen’s Gift

Hru spustíte kliknutím na tlačítko Spustit hru níže:

Spustit hru zdarma!


Tsai Shen’s Gift | Test automatu online

Klasický online výherní automat Tsai Shen’s Gift jehož hlavním motivem jsou Čína. Pobavit se u této hry můžete na našem trhu v casinu Fortuny. Tento slot s pěti válci a třemi hracími řadami nabídne 50 výherních linií. Minimální sázka je 7,5 Kč a maximum je 225 Kč. Univerzální WILD nahradí jakýkoliv herní symbol. Zastaví-li se vám v herním poli symbol Scatter a to alespoň 3x, vyhráváte 6 otoček zdarma.

Informace o online automatu Tsai Shen’s Gift

Tsai Shen’s Gift
Výrobce: Playtech
Najdete v casinech: Fortuna
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 7,5
Maximální sázka: 225
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 96,5%

Koukněte se na online automat Tsai Shen’s Gift


Ovládání a hra na automatu Tsai Shen’s Gift

Až 50 výherních možností nabízí online výherní automat Tsai Shen’s Gift na pěti válcích a třech herních řadách. Na klasickém online slotu Tsai Shen’s Gift můžete spustit auto-spin a vsadit od 7,5 Kč až do výše 225 Kč na jedno otočení. Nečekanou výhru mohou na automatu Tsai Shen’s Gift umožnit také symboly Wild a Scatter.

Kde je možné si zahrát slot Tsai Shen’s Gift

Fortuna Vegas

Sázková kancelář Fortuna spustila v České republice své internetové casino jako první. Nyní má ve svém inventáři více než 300 online slotů od různých výrobců hazardních her, a některé z nich nikde jinde nenajdete. Pokud si chcete zahrát tento výherní automat za reálné peníze, přejděte do internetového casina Fortuna Vegas.

Ještě nejste zaregistrovaní u sázkové kanceláře Fortuna? Neváhejte a učiňte tak co nejdřív, protože Fortuna právě teď nabízí registrační bonus až 800 Kč! 300 Kč obdržíte za dokončení registrace a bonus až 500 Kč získáte k prvnímu vkladu.

Registrovat se