Automat

Online hrací automat Ways of the Phoenix


Ways of the Phoenix

Hru spustíte kliknutím na tlačítko Spustit hru níže:

Spustit hru zdarma!


Ways of the Phoenix | Test automatu online

Hlavním motivem výherního automatu Ways of the Phoenix je fantasy, jde o old school výherní automat. Zábava u tohoto automatu na vás čeká v online casinu Fortuna. Hrací Automat Ways of the Phoenix to je pět válců a pět hracích řad. Za vsazenou částku v rozpětí od 0,25 až do 100 Kč nabízí až 45 výherních linií. Zástupný symbol WILD nahrazuje všechny symboly. Symbol Scatter 3x v hracím poli přinese 10x volné zatočení.

Online Výherní Automat Ways of the Phoenix a jeho údaje

Ways of the Phoenix
Výrobce: Playtech
Najdete v casinech: Fortuna
Počet válců: 5
Počet herních řad: 5
Minimální sázka: 0,25
Maximální sázka: 100
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 95,98%

Prohlédněte si online automat Ways of the Phoenix

Ways of the Phoenix
Ways of the Phoenix

Jak na online automat Ways of the Phoenix?

45 výherních linií na pěti válcích a pěti herních řadách, to je to co nabízí online automat Ways of the Phoenix. Auto-spin, což je už tradiční funkcinalita i u výherního automatu Ways of the Phoenix umožní nastavit rozpětí sázky 0,25 až 100 Kč na otočku. Zábava při hraní online výhernímho automatu Ways of the Phoenix je umocněna ještě rozšířenými možnostmi výhry pomocí symbolů Wild a Scatter.

U Které Online Sázkové Kanceláře si zahrát na slotu Ways of the Phoenix

Fortuna Vegas

Sázková kancelář Fortuna spustila v České republice své internetové casino jako první. Nyní má ve svém inventáři více než 300 online slotů od různých výrobců hazardních her, a některé z nich nikde jinde nenajdete. Pokud si chcete zahrát tento výherní automat za reálné peníze, přejděte do internetového casina Fortuna Vegas.

Ještě nejste zaregistrovaní u sázkové kanceláře Fortuna? Neváhejte a učiňte tak co nejdřív, protože Fortuna právě teď nabízí registrační bonus až 800 Kč! 300 Kč obdržíte za dokončení registrace a bonus až 500 Kč získáte k prvnímu vkladu.

Registrovat se