Automat

Online slot Age of Discovery


Age of Discovery

Hru spustíte kliknutím na tlačítko Spustit hru níže:

Spustit hru zdarma!


Age of Discovery | Klikni a hraj zdarma

Hlavním motivem online slotu Age of Discovery jsou piráti, jde o old school online automat. Zahrát si tento automat i třeba zdarma na zkoušku můžete u online sázkové kanceláře Tipsport. Výherní automat Age of Discovery nabídne pět válců a na nich tři řady které dohromady poskytnou až 25 výherních linií. Minimálně je možné vsadit 1 Kč a maximálně až 100 Kč. K dosažení výhry vám může pomoci i symbol WILD, který ve výherních liniích nahradí jakýkoliv symbol. Tři symboly Bonus znamenají výhru 4-ti násobku vaší vsazené částky.

Parametry výherního automatu Age of Discovery

Age of Discovery
Výrobce: Microgaming
Najdete v casinech: Tipsport
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 1
Maximální sázka: 100
Maximální výhra: 33660
Výhernost: 96,62%

Prohlédněte si výherní automat Age of Discovery


Ovládání a hra na automatu Age of Discovery

Tři hrací řady v kombinaci s pěti válci poskytnou až 25 výherních variant. Age of Discovery je old school online výherním automatem s možností sázky až do výše 100 Kč a samozřejmě i automatickým otáčením. Dostat se k překvapivé výhře na automatu Age of Discovery můžete také díky symbolům Bonus a Wild.

V jakém casinu je možné si zahrát Age of Discovery

Tipsport Vegas

Internetové casino Vegas sázkové kanceláře Tipsport má ve své nabídce okolo 400 online výherních automatů včetně této, o které jste si přečetli recenzi. Vyzkoušejte si tento slot u Tipsportu a zapojte se do Vegas turnajů, ve kterých se soutěží o tučné výhry a několik zatočení zdarma na online slotech.

Ještě nemáte svůj Vegas účet u sázkové kanceláře Tipsport? Neváhejte a vytvořte jej co nejdříve. Tipsport právě teď nabízí nově příchozím hráčům vstupní bonus až 5 150 Kč. 150 korun získáte za dokončení registrace a bonus až 5 000 Kč za první vklad.

Registrovat se