Online slot Bonus Train Bandits


Bonus Train Bandits

Hru spustíte kliknutím na tlačítko Spustit hru níže:

Spustit hru zdarma!


Bonus Train Bandits | Klikni a hraj zdarma

Bonus Train Bandits je online výherní automat se symboly westernu, jde tématem o moderní online automat. Tento online slot na vás čeká v casinu Fortuna. Minimální vsazená částka na jedno zatočení je 8 Kč a maximum je 600 Kč. Hrací pole má tři řady a pět válců. Jejich kombinace nabízí až 20 výherních linií. Oblíbený žolíkový symbol WILD nahrazuje ve výherních liniích jakýkoliv symbol.

Souhrn informací o online výherním automatu Bonus Train Bandits

Bonus Train Bandits
Výrobce: Playtech
Najdete v casinech: Fortuna
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 8
Maximální sázka: 600
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 96,12%

Screeny z online slotu Bonus Train Bandits


Bonus Train Bandits, jak ovládat?

Až 20 výherních možností nabízí online automat Bonus Train Bandits na pěti válcích a třech herních řadách. Na moderním online automatu Bonus Train Bandits můžete spustit auto-spin a vsadit od 8 Kč až do výše 600 Kč na jedno otočení. Dostat se k překvapivé výhře na automatu Bonus Train Bandits můžete také díky symbolu Wild.

Kde, ve kterém casinu, si zatočíte na automatu Bonus Train Bandits

Fortuna Vegas

Sázková kancelář Fortuna spustila v České republice své internetové casino jako první. Nyní má ve svém inventáři více než 300 online slotů od různých výrobců hazardních her, a některé z nich nikde jinde nenajdete. Pokud si chcete zahrát tento výherní automat za reálné peníze, přejděte do internetového casina Fortuna Vegas.

Ještě nejste zaregistrovaní u sázkové kanceláře Fortuna? Neváhejte a učiňte tak co nejdřív, protože Fortuna právě teď nabízí registrační bonus až 800 Kč! 300 Kč obdržíte za dokončení registrace a bonus až 500 Kč získáte k prvnímu vkladu.

Registrovat se