Online slot Book of Dead


Book of Dead

Hru spustĂ­te kliknutĂ­m na tlaÄŤĂ­tko Spustit hru nĂ­Ĺľe:

Spustit hru zdarma!


Book of Dead | Klikni a hraj zdarma

Moderní výherní automat Book of Dead jehož hlavním motivem jsou Egypt. Pobavit se u této hry můžete na našem trhu v online casinu Tipsportu. Jde o slot s pěti válci a třemi hracími řadami, které nabízejí 10 výherních linií. Minimální sázka je 1 Kč a maximum je 500 Kč. Za tři symboly Scatter v herním poli vyhrajete 10 volných otoček.

Ăšdaje online automatu Book of Dead

Book of Dead
Výrobce: Play’n GO
Najdete v casinech: Tipsport
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 1
Maximální sázka: 500
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 96,21%

Obrázky ze hry z online výherního automatu Book of Dead

Book of Dead
Book of Dead

Jak se hraje slot Book of Dead?

Tři hrací řady v kombinaci s pěti válci na online automatu Book of Dead poskytnou až 10 výherních variant. Na moderním výherním automatu Book of Dead si můžete spustit auto-spin a vsadit od 1 Kč až do 500 Kč na jednu otočku. Zábava při hraní online slotu Book of Dead je umocněna ještě rozšířenou možností výhry přes symbol a Scatter.

Kde si můžete zahrát online automat Book of Dead

Tipsport Vegas

Internetové casino Vegas sázkové kanceláře Tipsport má ve své nabídce okolo 400 online výherních automatů včetně této, o které jste si přečetli recenzi. Vyzkoušejte si tento slot u Tipsportu a zapojte se do Vegas turnajů, ve kterých se soutěží o tučné výhry a několik zatočení zdarma na online slotech.

JeštÄ› nemáte svĹŻj Vegas účet u sázkovĂ© kanceláře Tipsport? Neváhejte a vytvoĹ™te jej co nejdříve. Tipsport právÄ› teÄŹ nabĂ­zĂ­ novÄ› příchozĂ­m hráčům vstupnĂ­ bonus aĹľ 5 150 KÄŤ. 150 korun zĂ­skáte za dokonÄŤenĂ­ registrace a bonus aĹľ 5 000 KÄŤ za prvnĂ­ vklad.

Registrovat se