Automat

Online slot Chinese New Year


Chinese New Year

Hru spustĂ­te kliknutĂ­m na tlaÄŤĂ­tko Spustit hru nĂ­Ĺľe:

Spustit hru zdarma!


Chinese New Year | Klikni a hraj zdarma

Moderní online výherní automaty reprezentuje výherní slot Chinese New Year, který vás pobaví v tématu se symboly zvířat. Ve svém portfoliu má tuto hru mezi českými hernami sázková kancelář Tipsportu. Jde o slot s pěti válci a třemi hracími řadami, které nabízejí 15 výherních linií. Minimální sázka je 0,02 Kč a maximum je 15 Kč. Oblíbený žolíkový symbol WILD nahrazuje ve výherních liniích jakýkoliv symbol. Zobrazí-li se 3x symbol Bonus na herním poli, získáváte až 150-ti násobek vaší sázky. Symbol Scatter 3x v hracím poli znamená 5-mi násobek výše vaší sázky a ještě také přinese 1x volné zatočení.

Online Automat Chinese New Year a jeho parametry

Chinese New Year
Výrobce: Play’n GO
Najdete v casinech: Tipsport
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 0,02
Maximální sázka: 15
Maximální výhra: 340880
Výhernost: 96,65%

Koukněte se na online výherní automat Chinese New Year


Chinese New Year, jak ovládat?

Výherních možností na online automatu Chinese New Year je celkem 15 a to na pěti válcích a třech herních řadách. Chinese New Year je moderním výherním automatem s možností sázky až do výše 15 Kč a samozřejmě i automatickým otáčením. Překvapivé výhry mohou na slotu Chinese New Year přinést také symboly Bonus, Wild a Scatter.

Kde je možné si zahrát slot Chinese New Year

Tipsport Vegas

Internetové casino Vegas sázkové kanceláře Tipsport má ve své nabídce okolo 400 online výherních automatů včetně této, o které jste si přečetli recenzi. Vyzkoušejte si tento slot u Tipsportu a zapojte se do Vegas turnajů, ve kterých se soutěží o tučné výhry a několik zatočení zdarma na online slotech.

JeštÄ› nemáte svĹŻj Vegas účet u sázkovĂ© kanceláře Tipsport? Neváhejte a vytvoĹ™te jej co nejdříve. Tipsport právÄ› teÄŹ nabĂ­zĂ­ novÄ› příchozĂ­m hráčům vstupnĂ­ bonus aĹľ 5 150 KÄŤ. 150 korun zĂ­skáte za dokonÄŤenĂ­ registrace a bonus aĹľ 5 000 KÄŤ za prvnĂ­ vklad.

Registrovat se