Automat

Online slot Crystal Sun


Crystal Sun

Hru spustíte kliknutím na tlačítko Spustit hru níže:

Spustit hru zdarma!


Crystal Sun | Klikni a hraj zdarma

Moderní online sloty reprezentuje výherní automat Crystal Sun, který vás pobaví v tématu s vesmírnými symboly. Ve svém portfoliu má tuto hru mezi českými hernami sázková kancelář Tipsportu. Minimální vsazená částka na jedno zatočení je 0,1 Kč a maximum je 100 Kč. Hrací pole má tři řady a pět válců. Jejich kombinace nabízí až 10 výherních linií. V získání výhry vám může pomoci symbol WILD, který nahrazuje všechny symboly a dokonce výhry i násobí.

Informace o online výherním automatu Crystal Sun

Crystal Sun
Výrobce: Play’n GO
Najdete v casinech: Tipsport
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 0,1
Maximální sázka: 100
Maximální výhra: 400000
Výhernost: 96,60%

Online Výherní Automat Crystal Sun – podívejte se na něj


Ovládání a hra na slotu Crystal Sun

Pět válců v kombinaci se třemi řadami poskytnou až 10 výherních možností. Crystal Sun, což je moderní online výherní automat s možností sázky až do výše 100 Kč a samozřejmě i auto-spinem. Z vysoké výhry se na automatu Crystal Sun můžete radovat také díky symbolu Wild.

Výherní Automat Crystal Sun, kde si zahrát

Tipsport Vegas

Internetové casino Vegas sázkové kanceláře Tipsport má ve své nabídce okolo 400 online výherních automatů včetně této, o které jste si přečetli recenzi. Vyzkoušejte si tento slot u Tipsportu a zapojte se do Vegas turnajů, ve kterých se soutěží o tučné výhry a několik zatočení zdarma na online slotech.

Ještě nemáte svůj Vegas účet u sázkové kanceláře Tipsport? Neváhejte a vytvořte jej co nejdříve. Tipsport právě teď nabízí nově příchozím hráčům vstupní bonus až 5 150 Kč. 150 korun získáte za dokončení registrace a bonus až 5 000 Kč za první vklad.

Registrovat se