Automat

Online slot Desert Treasure


Desert Treasure

Hru spustíte kliknutím na tlačítko Spustit hru níže:

Spustit hru zdarma!


Desert Treasure | Klikni a hraj zdarma

Desert Treasure je online výherní automat se symboly Egypta, jde tématem o old school výherní automat. Zábava u tohoto automatu na vás čeká u sázkové kanceláře Fortuna. Výherní automat Desert Treasure nabídne pět válců a na nich tři řady které dohromady poskytnou až 20 výherních linií. Minimálně je možné vsadit 0,2 Kč a maximálně až 20 Kč. Výhra spouští Speciální hru. Výhry usnadňuje i zástupný symbol WILD, který nahradí jakýkoliv symbol ve výherních liniích. Symbol Scatter 3x v hracím poli přinese 10x volné zatočení.

Souhrn informací o online slotu Desert Treasure

Desert Treasure
Výrobce: Playtech
Najdete v casinech: Fortuna
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 0,2
Maximální sázka: 20
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 97,05%

Galerie online slotu Desert Treasure


Ovládání online automatu Desert Treasure

Na online slotu Desert Treasure je pět válců a tři herní řady, které nabízejí až 20 výherních kombinací. Autospin jako klasická funkce vám i u výherního automatu Desert Treasure umožní využít rozpětí sázek od 0,2 až do 20 Kč na otočku. Nečekanou výhru mohou na automatu Desert Treasure umožnit také symboly Wild a Scatter.

Kde si můžete zatočit na online výherním automatu Desert Treasure

Fortuna Vegas

Sázková kancelář Fortuna spustila v České republice své internetové casino jako první. Nyní má ve svém inventáři více než 300 online slotů od různých výrobců hazardních her, a některé z nich nikde jinde nenajdete. Pokud si chcete zahrát tento výherní automat za reálné peníze, přejděte do internetového casina Fortuna Vegas.

Ještě nejste zaregistrovaní u sázkové kanceláře Fortuna? Neváhejte a učiňte tak co nejdřív, protože Fortuna právě teď nabízí registrační bonus až 800 Kč! 300 Kč obdržíte za dokončení registrace a bonus až 500 Kč získáte k prvnímu vkladu.

Registrovat se