Online slot Druids Dream


Druids Dream

Hru spustíte kliknutím na tlačítko Spustit hru níže:

Spustit hru zdarma!


Druids Dream | Klikni a hraj zdarma

Hlavním motivem online slotu Druids Dream jsou zvířata, jde o moderní online výherní automat. Zábava u tohoto automatu na vás čeká v online casinu Sazka. Hrací Automat Druids Dream to je pět válců a čtyři hrací řady. Za vsazenou částku v rozpětí od 4 až do 1000 Kč nabízí až 40 výherních linií. Tradičně hra nabízí i žolíkový symbol, v tomto případě je to WILD, který ve výherních kombinacích nahradí jakýkoliv symbol. Skvělý symbol Scatter, pokud ho zastavíte v herním poli alespoň 2x, získáváte 6 otočení zdarma.

Druids Dream – informace o online slotu

Druids Dream
Výrobce: Netent
Najdete v casinech: Sazka
Počet válců: 5
Počet herních řad: 4
Minimální sázka: 4
Maximální sázka: 1000
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 96%

Prohlédněte si online výherní automat Druids Dream


Ovládání online slotu Druids Dream

Čtyři hrací řady na pěti válcích nabídnou až 40 výherních možností. Samozřejmě na online slotu Druids Dream můžete zapnout auto-spin a zvolit si sázku v rozmezí 4 až 1000 Kč na jednu otáčku. Z vysoké výhry se na automatu Druids Dream můžete radovat také díky symbolům Wild a Scatter.

Kde si můžete zatočit na online výherním automatu Druids Dream

Sazka Hry

Akciová společnost Sazka je známá hlavně díky svým loteriím a stíracím losům. V roce 2018 spustila internetové casino Sazka Hry, ve kterém naleznete několik online automatů, které se dají hrát pouze tam. Třeba je to právě tento výherní automat, tak rychle do Sazka Her!

Ještě nemáte registraci v online casinu Sazka Hry? Vytvořte si ji co nejdříve, Sazka totiž nabízí vstupní bonus až 5 300 korun! 300 obdržíte za úplné dokončení registrace a bonus až 5 000 Kč můžete získat ke svému prvnímu vkladu.

Registrovat se