Automat

Online slot Extreme Fruits Ultimate


Extreme Fruits Ultimate

Hru spustíte kliknutím na tlačítko Spustit hru níže:

Spustit hru zdarma!


Extreme Fruits Ultimate | Klikni a hraj zdarma

Extreme Fruits Ultimate se vzhledem řadí mezi klasické výherní automaty, jeho hlavním tématem je ovoce. Pobavte se hraním tohoto automatu v online herně Fortuna. Jde o slot s pěti válci a třemi hracími řadami, které nabízejí 20 výherních linií. Minimální sázka je 6 Kč a maximum je 600 Kč. Slot nabízí i zástupný symbol WILD, který nahradí jakýkoliv symbol. Scatter hra se spustí, pokud na hracím poli zastavíte 3 symboly Scatter, tím získáte 5x vklad.

Výherní Automat Extreme Fruits Ultimate a jeho údaje

Extreme Fruits Ultimate
Výrobce: Playtech
Najdete v casinech: Fortuna
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 6
Maximální sázka: 600
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 96%

Prohlédněte si výherní automat Extreme Fruits Ultimate


Jak se hraje slot Extreme Fruits Ultimate?

Extreme Fruits Ultimate slot má pět válců a tři hrací řady, které nabízejí 20 výherních možností. Extreme Fruits Ultimate je klasickým online automatem s možností sázky až do výše 600 Kč a samozřejmě i automatickým otáčením. Překvapivé výhry mohou na slotu Extreme Fruits Ultimate přinést také symboly Wild a Scatter.

Kde si zahrát automat Extreme Fruits Ultimate

Fortuna Vegas

Sázková kancelář Fortuna spustila v České republice své internetové casino jako první. Nyní má ve svém inventáři více než 300 online slotů od různých výrobců hazardních her, a některé z nich nikde jinde nenajdete. Pokud si chcete zahrát tento výherní automat za reálné peníze, přejděte do internetového casina Fortuna Vegas.

Ještě nejste zaregistrovaní u sázkové kanceláře Fortuna? Neváhejte a učiňte tak co nejdřív, protože Fortuna právě teď nabízí registrační bonus až 800 Kč! 300 Kč obdržíte za dokončení registrace a bonus až 500 Kč získáte k prvnímu vkladu.

Registrovat se