Automat

Online slot Farmer Jack


Farmer Jack

Hru spustíte kliknutím na tlačítko Spustit hru níže:

Spustit hru zdarma!


Farmer Jack | Klikni a hraj zdarma

Online Slot se symboly zvířat, to je moderní online výherní automat Farmer Jack. Pobavit se u této hry můžete na našem trhu v online herně Tipsportu nebo v online casinu Betoru. Online Automat Farmer Jack má pět válců a čtyři hrací řady na kterých nabízí 40 výherních linií. Minimální sázka je 40 a maximum je 400 Kč. V získání výhry vám může pomoci symbol Farmer Jack, který nahrazuje všechny symboly. Skvělý symbol Bonus, pokud ho zastavíte v herním poli alespoň 3x, získáváte 5 otočení zdarma.

Výherní Automat Farmer Jack a jeho údaje

Farmer Jack
Výrobce: E-Gaming
Najdete v casinech: Tipsport, Betor
Počet válců: 5
Počet herních řad: 4
Minimální sázka: 40
Maximální sázka: 400
Maximální výhra: 400000
Výhernost: 94,00 – 97,00 %

Obrázky ze hry z výherního automatu Farmer Jack

Farmer Jack
Farmer Jack

Jak na výherní automat Farmer Jack?

Čtyři hrací řady na pěti válcích nabídnou až 40 výherních možností. Na moderním online slotu Farmer Jack můžete spustit auto-spin a vsadit od 40 Kč až do výše 400 Kč na jedno otočení. K velmi vysoké výhře se na automatu Farmer Jack můžete dopracovat také díky symbolům Wild a Scatter.

Farmer Jack online výherní automat, kde si zahrát

Tipsport Vegas

Internetové casino Vegas sázkové kanceláře Tipsport má ve své nabídce okolo 400 online výherních automatů včetně této, o které jste si přečetli recenzi. Vyzkoušejte si tento slot u Tipsportu a zapojte se do Vegas turnajů, ve kterých se soutěží o tučné výhry a několik zatočení zdarma na online slotech.

Ještě nemáte svůj Vegas účet u sázkové kanceláře Tipsport? Neváhejte a vytvořte jej co nejdříve. Tipsport právě teď nabízí nově příchozím hráčům vstupní bonus až 5 150 Kč. 150 korun získáte za dokončení registrace a bonus až 5 000 Kč za první vklad.

Registrovat se