Online slot Game of Gladiators


Game of Gladiators

Hru spustĂ­te kliknutĂ­m na tlaÄŤĂ­tko Spustit hru nĂ­Ĺľe:

Spustit hru zdarma!


Game of Gladiators | Klikni a hraj zdarma

Game of Gladiators se vzhledem řadí mezi moderní výherní automaty, jeho hlavním tématem je antika. Tento automat má v nabídce sázková kancelář Tipsport. Pět válců tři hrací řady, to je to co nabídne hrací automat Game of Gladiators. Za sázku v rozpětí od 1 až do 100 Kč nabídne až 20 výherních linií. K dosažení výhry vám může pomoci i symbol WILD, který ve výherních liniích nahradí jakýkoliv symbol. Zobrazí-li se 3x symbol Bonus na herním poli, získáváte až 5000-ti násobek vaší sázky.

Parametry online automatu Game of Gladiators

Game of Gladiators
Výrobce: Play’n GO
Najdete v casinech: Tipsport
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 1
Maximální sázka: 100
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 96,42%

Obrázky ze hry z online výherního automatu Game of Gladiators


Jak se hraje automat Game of Gladiators?

Výherních možností na online výherním automatu Game of Gladiators je celkem 20 a to na pěti válcích a třech herních řadách. Na moderním online slotu Game of Gladiators můžete spustit auto-spin a vsadit od 1 Kč až do výše 100 Kč na jedno otočení. Skvělou výhru můžete dosáhnout na automatu Game of Gladiators také díky symbolům Bonus a Wild.

Game of Gladiators online výherní automat, kde si zahrát

Tipsport Vegas

Internetové casino Vegas sázkové kanceláře Tipsport má ve své nabídce okolo 400 online výherních automatů včetně této, o které jste si přečetli recenzi. Vyzkoušejte si tento slot u Tipsportu a zapojte se do Vegas turnajů, ve kterých se soutěží o tučné výhry a několik zatočení zdarma na online slotech.

JeštÄ› nemáte svĹŻj Vegas účet u sázkovĂ© kanceláře Tipsport? Neváhejte a vytvoĹ™te jej co nejdříve. Tipsport právÄ› teÄŹ nabĂ­zĂ­ novÄ› příchozĂ­m hráčům vstupnĂ­ bonus aĹľ 5 150 KÄŤ. 150 korun zĂ­skáte za dokonÄŤenĂ­ registrace a bonus aĹľ 5 000 KÄŤ za prvnĂ­ vklad.

Registrovat se