Online slot Golden Tour


Golden Tour

Hru spustíte kliknutím na tlačítko Spustit hru níže:

Spustit hru zdarma!


Golden Tour | Klikni a hraj zdarma

Výherní Automat se sportovními symboly, to je klasický online automat Golden Tour. Tento online slot na vás čeká v casinu Fortuna. Jde o slot s pěti válci a třemi hracími řadami, které nabízejí 5 výherních linií. Minimální sázka je 5 Kč a maximum je 100 Kč. Výhra spouští Speciální hru. Tradičně hra nabízí i žolíkový symbol, v tomto případě je to WILD, který ve výherních kombinacích nahradí jakýkoliv symbol.

Údaje online výherního automatu Golden Tour

Golden Tour
Výrobce: Playtech
Najdete v casinech: Fortuna
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 5
Maximální sázka: 100
Maximální výhra: 40040
Výhernost: 97,71%

Koukněte se jak vypadá online výherní automat Golden Tour


Jak se hraje slot Golden Tour?

Golden Tour slot má pět válců a tři hrací řady, které nabízejí 5 výherních možností. Na klasickém výherním automatu Golden Tour můžete spustit auto-spin a vsadit od 5 Kč až do výše 100 Kč na jedno otočení. Výhry na online slotu Golden Tour vám může přinést také bonusový smybol Wild.

Online Automat Golden Tour, kde si zahrát

Fortuna Vegas

Sázková kancelář Fortuna spustila v České republice své internetové casino jako první. Nyní má ve svém inventáři více než 300 online slotů od různých výrobců hazardních her, a některé z nich nikde jinde nenajdete. Pokud si chcete zahrát tento výherní automat za reálné peníze, přejděte do internetového casina Fortuna Vegas.

Ještě nejste zaregistrovaní u sázkové kanceláře Fortuna? Neváhejte a učiňte tak co nejdřív, protože Fortuna právě teď nabízí registrační bonus až 800 Kč! 300 Kč obdržíte za dokončení registrace a bonus až 500 Kč získáte k prvnímu vkladu.

Registrovat se