Automat

Online slot Legend of the Golden Monkey


Legend of the Golden Monkey

Legend of the Golden Monkey

Hru spustíte kliknutím na tlačítko Spustit hru níže:

Spustit hru zdarma!


Legend of the Golden Monkey | Klikni a hraj zdarma

Legend of the Golden Monkey je online automat se symboly alchymie, jde tématem o klasický online automat. Skvělá zábava s tímto slotem vás čeká u online sázkové kanceláře Tipsport. Hrací automat Legend of the Golden Monkey nabídne pět válců a na nich tři řady které dohromady poskytnou až nespočet výherních linií. Minimálně je možné vsadit 6 Kč a maximálně až 450 Kč. Žolíkový symbol WILD zastupuje jakýkoliv herní symbol. Pokud se symbol Free Spins objeví v herním poli alespoň 3x, spouští se hra Free spinů, která vám dá 6 volných zatočení zdarma.

Legend of the Golden Monkey – souhrn údajů o online automatu

Legend of the Golden Monkey
Výrobce: Yggdrasil Gaming
Najdete v casinech: Tipsport
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 6
Maximální sázka: 450
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 96,10%

Galerie výherního automatu Legend of the Golden Monkey


Jak se hraje automat Legend of the Golden Monkey?

Pět válců v kombinaci se třemi řadami poskytnou až nespočet výherních možností. Legend of the Golden Monkey je klasickým online automatem s možností sázky až do výše 450 Kč a samozřejmě i automatickým otáčením. Nečekanou výhru mohou na automatu Legend of the Golden Monkey umožnit také symboly Wild a Free-Spin.

Ve Kterém Online Casinu si zahrát na slotu Legend of the Golden Monkey

Tipsport Vegas

Internetové casino Vegas sázkové kanceláře Tipsport má ve své nabídce okolo 400 online výherních automatů včetně této, o které jste si přečetli recenzi. Vyzkoušejte si tento slot u Tipsportu a zapojte se do Vegas turnajů, ve kterých se soutěží o tučné výhry a několik zatočení zdarma na online slotech.

Ještě nemáte svůj Vegas účet u sázkové kanceláře Tipsport? Neváhejte a vytvořte jej co nejdříve. Tipsport právě teď nabízí nově příchozím hráčům vstupní bonus až 5 150 Kč. 150 korun získáte za dokončení registrace a bonus až 5 000 Kč za první vklad.

Registrovat se