Online slot Morgana Megaways


Morgana Megaways

Hru spustíte kliknutím na tlačítko Spustit hru níže:

Spustit hru zdarma!


Morgana Megaways | Klikni a hraj zdarma

Morgana Megaways se vzhledem řadí mezi moderní výherní automaty, jeho hlavním tématem je fantasy. Zahrát si tento automat i třeba zdarma na zkoušku můžete v online casinu Sazka. Online slot Morgana Megaways má šest válců a sedm hracích řad na kterých nabízí 117649 výherních linií. Minimální sázka je 1 a maximum je 960 Kč. Univerzální WILD nahradí jakýkoliv herní symbol. Tři symboly Bonus spustí deset volných zatočení.

Morgana Megaways – informace o online výherním automatu

Morgana Megaways
Výrobce: iSoftbet
Najdete v casinech: Sazka
Počet válců: 6
Počet herních řad: 7
Minimální sázka: 1
Maximální sázka: 960
Maximální výhra: 446742
Výhernost: 95,98% – 98,06%

Koukněte se na online automat Morgana Megaways


Hraní výherního automatu Morgana Megaways

Výherních možností na online slotu Morgana Megaways je celkem 117649 a to na šesti válcích a sedmi herních řadách. Autospin jako klasická funkce vám i u online slotu Morgana Megaways umožní využít rozpětí sázek od 1 až do 960 Kč na otočku. Dostat se k překvapivé výhře na automatu Morgana Megaways můžete také díky symbolům Bonus a Wild.

Ve Kterém Casinu si zahrát na slotu Morgana Megaways

Sazka Hry

Akciová společnost Sazka je známá hlavně díky svým loteriím a stíracím losům. V roce 2018 spustila internetové casino Sazka Hry, ve kterém naleznete několik online automatů, které se dají hrát pouze tam. Třeba je to právě tento výherní automat, tak rychle do Sazka Her!

Ještě nemáte registraci v online casinu Sazka Hry? Vytvořte si ji co nejdříve, Sazka totiž nabízí vstupní bonus až 5 300 korun! 300 obdržíte za úplné dokončení registrace a bonus až 5 000 Kč můžete získat ke svému prvnímu vkladu.

Registrovat se