Automat

Online slot Neon Rush


Neon Rush

Hru spustíte kliknutím na tlačítko Spustit hru níže:

Spustit hru zdarma!


Neon Rush | Klikni a hraj zdarma

Výherní automat Neon Rush se funkčností řadí mezi moderní online automaty, jeho hlavním symbolovým tématem jsou diamanty. Zábava u tohoto automatu na vás čeká v casinu Fortuna. Výherní automat Neon Rush má pět válců a tři hrací řady na kterých nabízí 10 výherních linií. Minimální sázka je 2,5 a maximum je 17,5 Kč. Univerzální WILD nahradí jakýkoliv herní symbol. Když se symbol Free Spins objeví na herním poli alespoň 3x, spouští Free spiny, kde získáte 10 volných zatočení zdarma.

Online Slot Neon Rush a jeho údaje

Neon Rush
Výrobce: Yggdrasil Gaming
Najdete v casinech: Fortuna
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 2,5
Maximální sázka: 17,5
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 96,3%

Online Automat Neon Rush – podívejte se na něj


Ovládání online automatu Neon Rush

Tři hrací řady v kombinaci s pěti válci poskytnou až 10 výherních variant. Samozřejmě na online výherním automatu Neon Rush můžete zapnout auto-spin a zvolit si sázku v rozmezí 2,5 až 17,5 Kč na jednu otáčku. Překvapivé výhry mohou na slotu Neon Rush přinést také symboly Wild a Free-Spin.

Kde je možné si zahrát slot Neon Rush

Fortuna Vegas

Sázková kancelář Fortuna spustila v České republice své internetové casino jako první. Nyní má ve svém inventáři více než 300 online slotů od různých výrobců hazardních her, a některé z nich nikde jinde nenajdete. Pokud si chcete zahrát tento výherní automat za reálné peníze, přejděte do internetového casina Fortuna Vegas.

Ještě nejste zaregistrovaní u sázkové kanceláře Fortuna? Neváhejte a učiňte tak co nejdřív, protože Fortuna právě teď nabízí registrační bonus až 800 Kč! 300 Kč obdržíte za dokončení registrace a bonus až 500 Kč získáte k prvnímu vkladu.

Registrovat se