Automat

Online slot Ninja Fruits


Ninja Fruits

Hru spustíte kliknutím na tlačítko Spustit hru níže:

Spustit hru zdarma!


Ninja Fruits | Klikni a hraj zdarma

Ninja Fruits je online výherní automat s ovocnými symboly, jde tématem o klasický výherní automat. Pobavte se hraním tohoto automatu v online casinu Tipsport. Online Automat Ninja Fruits má pět válců a tři hrací řady na kterých nabízí 15 výherních linií. Minimální sázka je 1 a maximum je 15 Kč. Oblíbený žolíkový symbol WILD nahrazuje ve výherních liniích jakýkoliv symbol. Skvělý symbol Bonus vám může přinést výhru. Jestliže se v herním poli objeví minimálně 3 krát, přinese vám zisk ve výši až 150 násobku vaší sázky. Za tři symboly Scatter v herním poli vyhrajete 5x vloženou částku a k tomu navíc 1 volnou otočku.

Souhrn informací o online slotu Ninja Fruits

Ninja Fruits
Výrobce: Play’n GO
Najdete v casinech: Tipsport
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 1
Maximální sázka: 15
Maximální výhra: 340880
Výhernost: 96,65%

Několik obrázků ze hry online automatu Ninja Fruits


Hra a ovládání online automatu Ninja Fruits

Tři hrací řady v kombinaci s pěti válci na online výherním automatu Ninja Fruits poskytnou až 15 výherních variant. Klasický online slot Ninja Fruits nabízí sázku až 15 Kč a součástí ovládání je možnost automatického otáčení. Zábava při hraní online výhernímho automatu Ninja Fruits je umocněna ještě rozšířenými možnostmi výhry pomocí symbolů Bonus, Wild a Scatter.

Online Slot Ninja Fruits, kde si zahrát

Tipsport Vegas

Internetové casino Vegas sázkové kanceláře Tipsport má ve své nabídce okolo 400 online výherních automatů včetně této, o které jste si přečetli recenzi. Vyzkoušejte si tento slot u Tipsportu a zapojte se do Vegas turnajů, ve kterých se soutěží o tučné výhry a několik zatočení zdarma na online slotech.

Ještě nemáte svůj Vegas účet u sázkové kanceláře Tipsport? Neváhejte a vytvořte jej co nejdříve. Tipsport právě teď nabízí nově příchozím hráčům vstupní bonus až 5 150 Kč. 150 korun získáte za dokončení registrace a bonus až 5 000 Kč za první vklad.

Registrovat se