Automat

Online slot Perfect Gems


Perfect Gems

Hru spustíte kliknutím na tlačítko Spustit hru níže:

Spustit hru zdarma!


Perfect Gems | Klikni a hraj zdarma

Online výherní automat Perfect Gems se funkčností řadí mezi moderní online sloty, jeho hlavním symbolovým tématem jsou diamanty. Pobavte se hraním tohoto automatu v online herně Tipsport. Hrací Automat Perfect Gems to je šest válců a čtyři hrací řady. Za vsazenou částku v rozpětí od 0,2 až do 100 Kč nabízí až 21609 výherních linií. Výhra spouští Respin, kterým získáte otočení zdarma. Tradičně hra nabízí i žolíkový symbol, v tomto případě je to WILD, který ve výherních kombinacích nahradí jakýkoliv symbol. Když se vám na herním poli zastaví 3x symbol Perfektní Scatter, získáváte 9 Free spinů.

Perfect Gems – souhrn údajů o online výherním automatu

Perfect Gems
Výrobce: Play’n GO
Najdete v casinech: Tipsport
Počet válců: 6
Počet herních řad: 4
Minimální sázka: 0,2
Maximální sázka: 100
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 96,50%

Koukněte se na online automat Perfect Gems


Hraní online slotu Perfect Gems

Na online slotu Perfect Gems je šest válců a čtyři herní řady, které nabízejí až 21609 výherních kombinací. Moderní výherní automat Perfect Gems nabízí sázku až 100 Kč a součástí ovládání je možnost automatického otáčení. Skvělou výhru můžete dosáhnout na automatu Perfect Gems také díky symbolům Wild a Scatter.

Kde si můžete zahrát online automat Perfect Gems

Tipsport Vegas

Internetové casino Vegas sázkové kanceláře Tipsport má ve své nabídce okolo 400 online výherních automatů včetně této, o které jste si přečetli recenzi. Vyzkoušejte si tento slot u Tipsportu a zapojte se do Vegas turnajů, ve kterých se soutěží o tučné výhry a několik zatočení zdarma na online slotech.

Ještě nemáte svůj Vegas účet u sázkové kanceláře Tipsport? Neváhejte a vytvořte jej co nejdříve. Tipsport právě teď nabízí nově příchozím hráčům vstupní bonus až 5 150 Kč. 150 korun získáte za dokončení registrace a bonus až 5 000 Kč za první vklad.

Registrovat se