Automat

Online slot Reactoonz


Reactoonz

Hru spustĂ­te kliknutĂ­m na tlaÄŤĂ­tko Spustit hru nĂ­Ĺľe:

Spustit hru zdarma!


Reactoonz | Klikni a hraj zdarma

Reactoonz je online výherní automat s pohádkovými symboly, jde tématem o moderní výherní automat. Skvělá zábava s tímto slotem vás čeká u sázkové kanceláře Tipsport. Mnoho Shlukových výherních linií na sedmi válcích a sedmi hracích řadách. To nabídne tento slot za sázku v rozpětí od 0,2 až do 100 Kč. Výše výhry se může ještě zvýšit a to Respinem zdarma, který následuje každou výhru. Oblíbený žolíkový symbol WILD nahrazuje ve výherních liniích jakýkoliv symbol.

Výherní Automat Reactoonz a jeho parametry

Reactoonz
Výrobce: Play’n GO
Najdete v casinech: Tipsport
Počet válců: 7
Počet herních řad: 7
Minimální sázka: 0,2
Maximální sázka: 100
Maximální výhra: 457030
Výhernost: 96,51%

Koukněte se jak vypadá výherní automat Reactoonz


Ovládání online slotu Reactoonz

Na online automatu Reactoonz je sedm válců a sedm herních řad, které nabízejí až mnoho shlukových výherních kombinací. Na moderním online slotu Reactoonz můžete spustit auto-spin a vsadit od 0,2 Kč až do výše 100 Kč na jedno otočení. Výhry na online výherním automatu Reactoonz vám může přinést také bonusový smybol Wild.

Kde, u které sázkové kanceláře, si zatočíte na automatu Reactoonz

Tipsport Vegas

Internetové casino Vegas sázkové kanceláře Tipsport má ve své nabídce okolo 400 online výherních automatů včetně této, o které jste si přečetli recenzi. Vyzkoušejte si tento slot u Tipsportu a zapojte se do Vegas turnajů, ve kterých se soutěží o tučné výhry a několik zatočení zdarma na online slotech.

JeštÄ› nemáte svĹŻj Vegas účet u sázkovĂ© kanceláře Tipsport? Neváhejte a vytvoĹ™te jej co nejdříve. Tipsport právÄ› teÄŹ nabĂ­zĂ­ novÄ› příchozĂ­m hráčům vstupnĂ­ bonus aĹľ 5 150 KÄŤ. 150 korun zĂ­skáte za dokonÄŤenĂ­ registrace a bonus aĹľ 5 000 KÄŤ za prvnĂ­ vklad.

Registrovat se