Online slot Roaring Bears


Roaring Bears

Hru spustíte kliknutím na tlačítko Spustit hru níže:

Spustit hru zdarma!


Roaring Bears | Klikni a hraj zdarma

Klasický výherní automat Roaring Bears jehož hlavním motivem jsou zvířata. Pobavte se hraním tohoto automatu v herně Fortuna. 40 výherních linií na pěti válcích a čtyřech hracích řadách. To nabídne tento slot za sázku v rozpětí od 0,01 až do 16 Kč. Zástupný symbol WILD nahrazuje všechny symboly. Symbol Scatter 3x v hracím poli přinese 15x volné zatočení.

Souhrn informací o online slotu Roaring Bears

Roaring Bears
Výrobce: Playtech
Najdete v casinech: Fortuna
Počet válců: 5
Počet herních řad: 4
Minimální sázka: 0,01
Maximální sázka: 16
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 93,60%

Online Slot Roaring Bears – prohlédněte si jej


Jak se hraje automat Roaring Bears?

Čtyři hrací řady v kombinaci s pěti válci na online slotu Roaring Bears poskytnou až 40 výherních variant. Samozřejmě na výherním automatu Roaring Bears můžete zapnout auto-spin a zvolit si sázku v rozmezí 0,01 až 16 Kč na jednu otáčku. Z vysoké výhry se na automatu Roaring Bears můžete radovat také díky symbolům Wild a Scatter.

U jaké sázkové kanceláře je možné si zahrát Roaring Bears

Fortuna Vegas

Sázková kancelář Fortuna spustila v České republice své internetové casino jako první. Nyní má ve svém inventáři více než 300 online slotů od různých výrobců hazardních her, a některé z nich nikde jinde nenajdete. Pokud si chcete zahrát tento výherní automat za reálné peníze, přejděte do internetového casina Fortuna Vegas.

Ještě nejste zaregistrovaní u sázkové kanceláře Fortuna? Neváhejte a učiňte tak co nejdřív, protože Fortuna právě teď nabízí registrační bonus až 800 Kč! 300 Kč obdržíte za dokončení registrace a bonus až 500 Kč získáte k prvnímu vkladu.

Registrovat se