Automat

Online slot Sunny Shores


Sunny Shores

Hru spustíte kliknutím na tlačítko Spustit hru níže:

Spustit hru zdarma!


Sunny Shores | Klikni a hraj zdarma

Hlavním motivem online slotu Sunny Shores je ovoce, jde o moderní výherní automat. Tento automat má v nabídce online sázková kancelář Tipsport. Online Automat Sunny Shores má pět válců a pět hracích řad na kterých nabízí 27 výherních linií. Minimální sázka je 2 a maximum je 900 Kč.

Údaje online automatu Sunny Shores

Sunny Shores
Výrobce: Yggdrasil Gaming
Najdete v casinech: Tipsport
Počet válců: 5
Počet herních řad: 5
Minimální sázka: 2
Maximální sázka: 900
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 96,20%

Prohlédněte si online výherní automat Sunny Shores


Hra a ovládání online automatu Sunny Shores

Pět válců v kombinaci s pěti řadami poskytnou až 27 výherních možností. Sunny Shores je moderním online automatem s možností sázky až do výše 900 Kč a samozřejmě i automatickým otáčením.

Kde si můžete zahrát online automat Sunny Shores

Tipsport Vegas

Internetové casino Vegas sázkové kanceláře Tipsport má ve své nabídce okolo 400 online výherních automatů včetně této, o které jste si přečetli recenzi. Vyzkoušejte si tento slot u Tipsportu a zapojte se do Vegas turnajů, ve kterých se soutěží o tučné výhry a několik zatočení zdarma na online slotech.

Ještě nemáte svůj Vegas účet u sázkové kanceláře Tipsport? Neváhejte a vytvořte jej co nejdříve. Tipsport právě teď nabízí nově příchozím hráčům vstupní bonus až 5 150 Kč. 150 korun získáte za dokončení registrace a bonus až 5 000 Kč za první vklad.

Registrovat se