Online slot Super Reel: Spin it Hot


Super Reel: Spin it Hot

Hru spustĂ­te kliknutĂ­m na tlaÄŤĂ­tko Spustit hru nĂ­Ĺľe:

Spustit hru zdarma!


Super Reel: Spin it Hot | Klikni a hraj zdarma

Hlavním motivem online slotu Super Reel: Spin it Hot je ovoce, jde o moderní online výherní automat. Na našem trhu je možné si tuto hru zahrát v herně Sazky. Tento slot s pěti válci a třemi hracími řadami nabídne 20 výherních linií. Minimální sázka je 1 Kč a maximum je 50 Kč. Slot nabízí i zástupný symbol WILD, který nahradí jakýkoliv symbol. Zastaví-li se 6x symbol Spin it Hot v herním poli, získáváte 3 otoček zdarma. Skvělý symbol Free Spins, pokud se v herním poli objeví minimálně 3x, spouští se hra Free spinů, která vám dá 8 volných zatočení zdarma.

Parametry online výherního automatu Super Reel: Spin it Hot

Super Reel: Spin it Hot
Výrobce: iSoftbet
Najdete v casinech: Sazka
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 1
Maximální sázka: 50
Maximální výhra: 455345
Výhernost: 96%

Koukněte se na výherní automat Super Reel: Spin it Hot


Jak na online automat Super Reel: Spin it Hot?

Tři hrací řady v kombinaci s pěti válci na online výherním automatu Super Reel: Spin it Hot poskytnou až 20 výherních variant. Super Reel: Spin it Hot, což je moderní online slot s možností sázky až do výše 50 Kč a samozřejmě i auto-spinem. Nečekanou výhru mohou na automatu Super Reel: Spin it Hot umožnit také symboly Bonus, Wild a Free-Spin.

U jaké online sázkové kanceláře je možné si zahrát Super Reel: Spin it Hot

Sazka Hry

Akciová společnost Sazka je známá hlavně díky svým loteriím a stíracím losům. V roce 2018 spustila internetové casino Sazka Hry, ve kterém naleznete několik online automatů, které se dají hrát pouze tam. Třeba je to právě tento výherní automat, tak rychle do Sazka Her!

JeštÄ› nemáte registraci v online casinu Sazka Hry? VytvoĹ™te si ji co nejdříve, Sazka totiĹľ nabĂ­zĂ­ vstupnĂ­ bonus aĹľ 5 300 korun! 300 obdržíte za ĂşplnĂ© dokonÄŤenĂ­ registrace a bonus aĹľ 5 000 KÄŤ mĹŻĹľete zĂ­skat ke svĂ©mu prvnĂ­mu vkladu.

Registrovat se