Online výherní automat Aztec Warrior Princess


Aztec Warrior Princess

Hru spustĂ­te kliknutĂ­m na tlaÄŤĂ­tko Spustit hru nĂ­Ĺľe:

Spustit hru zdarma!


Aztec Warrior Princess | Recenze a review

Výherní Automat s antickými symboly, to je moderní online automat Aztec Warrior Princess. Pobavit se u této hry můžete na našem trhu v online casinu Tipsportu. Slot Aztec Warrior Princess to je pět válců a tři hrací řady. Za vsazenou částku v rozpětí od 0,02 až do 20 Kč nabízí až 20 výherních linií. Slot nabízí i zástupný symbol WILD, který nahradí jakýkoliv symbol. Skvělý symbol Bonus vám může přinést výhru. Jestliže se v herním poli objeví minimálně 3 krát, přinese vám zisk ve výši až 1000 násobku vaší sázky.

Souhrn parametrů výherního automatu Aztec Warrior Princess

Aztec Warrior Princess
Výrobce: Play’n GO
Najdete v casinech: Tipsport
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 0,02
Maximální sázka: 20
Maximální výhra: 213150
Výhernost: 96,08%

Online Výherní Automat Aztec Warrior Princess – podívejte se na něj


Ovládání a hra na slotu Aztec Warrior Princess

Výherních možností na výherním automatu Aztec Warrior Princess je celkem 20 a to na pěti válcích a třech herních řadách. Aztec Warrior Princess, což je moderní online výherní automat s možností sázky až do výše 20 Kč a samozřejmě i auto-spinem. Skvělou výhru můžete dosáhnout na automatu Aztec Warrior Princess také díky symbolům Bonus a Wild.

Kde si mĹŻĹľete zatoÄŤit na online automatu Aztec Warrior Princess

Tipsport Vegas

Internetové casino Vegas sázkové kanceláře Tipsport má ve své nabídce okolo 400 online výherních automatů včetně této, o které jste si přečetli recenzi. Vyzkoušejte si tento slot u Tipsportu a zapojte se do Vegas turnajů, ve kterých se soutěží o tučné výhry a několik zatočení zdarma na online slotech.

JeštÄ› nemáte svĹŻj Vegas účet u sázkovĂ© kanceláře Tipsport? Neváhejte a vytvoĹ™te jej co nejdříve. Tipsport právÄ› teÄŹ nabĂ­zĂ­ novÄ› příchozĂ­m hráčům vstupnĂ­ bonus aĹľ 5 150 KÄŤ. 150 korun zĂ­skáte za dokonÄŤenĂ­ registrace a bonus aĹľ 5 000 KÄŤ za prvnĂ­ vklad.

Registrovat se