Automat

Online výherní automat Beat the Beast: Mighty Sphinx


Beat the Beast: Mighty Sphinx

Hru spustíte kliknutím na tlačítko Spustit hru níže:

Spustit hru zdarma!


Beat the Beast: Mighty Sphinx | Recenze a review

Online výherní automat Beat the Beast: Mighty Sphinx se řadí mezi moderní výherní automaty se symboly Egypta. Pobavte se hraním tohoto automatu v online herně Sazka. Tento slot s pěti válci a třemi hracími řadami nabídne 9 výherních linií. Minimální sázka je 2,5 Kč a maximum je 100 Kč. Žolíkový symbol Sphinx zastupuje jakýkoliv herní symbol. Mějte oči na stopkách a sledujte symbol Sphinx, když se totiž zastaví v herním poli alespoň 3x, vyhráváte 10 otoček zdarma.

Informace o online automatu Beat the Beast: Mighty Sphinx

Beat the Beast: Mighty Sphinx
Výrobce: Thunderkick
Najdete v casinech: Sazka
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 2,5
Maximální sázka: 100
Maximální výhra: 499950
Výhernost: 96,14%

Podívejte se na výherní automat Beat the Beast: Mighty Sphinx


Jak se hraje slot Beat the Beast: Mighty Sphinx?

Beat the Beast: Mighty Sphinx slot má pět válců a tři hrací řady, které nabízejí 9 výherních možností. Na moderním výherním automatu Beat the Beast: Mighty Sphinx si můžete spustit auto-spin a vsadit od 2,5 Kč až do 100 Kč na jednu otočku. Zábava při hraní online výhernímho automatu Beat the Beast: Mighty Sphinx je umocněna ještě rozšířenými možnostmi výhry pomocí symbolů Wild a Scatter.

Kde si zahrát automat Beat the Beast: Mighty Sphinx

Sazka Hry

Akciová společnost Sazka je známá hlavně díky svým loteriím a stíracím losům. V roce 2018 spustila internetové casino Sazka Hry, ve kterém naleznete několik online automatů, které se dají hrát pouze tam. Třeba je to právě tento výherní automat, tak rychle do Sazka Her!

Ještě nemáte registraci v online casinu Sazka Hry? Vytvořte si ji co nejdříve, Sazka totiž nabízí vstupní bonus až 5 300 korun! 300 obdržíte za úplné dokončení registrace a bonus až 5 000 Kč můžete získat ke svému prvnímu vkladu.

Registrovat se