Automat

Online výherní automat Big Win Cat


Big Win Cat

Hru spustíte kliknutím na tlačítko Spustit hru níže:

Spustit hru zdarma!


Big Win Cat | Recenze a review

Big Win Cat se vzhledem řadí mezi klasické online automaty, jeho hlavním tématem je Čína. Pobavte se hraním tohoto automatu v herně Tipsport. 5 výherních linií na tří válcích a třech hracích řadách. To nabídne tento slot za sázku v rozpětí od 0,05 až do 500 Kč. Oblíbený žolíkový symbol WILD nahrazuje ve výherních liniích jakýkoliv symbol.

Online Automat Big Win Cat a jeho údaje

Big Win Cat
Výrobce: Play’n GO
Najdete v casinech: Tipsport
Počet válců: 3
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 0,05
Maximální sázka: 500
Maximální výhra: 400000
Výhernost: 96,15%

Koukněte se jak vypadá výherní automat Big Win Cat


Hra a ovládání online slotu Big Win Cat

Tři hrací řady na třech válcích nabídnou až 5 výherních možností. Na klasickém výherním automatu Big Win Cat můžete spustit auto-spin a vsadit od 0,05 Kč až do výše 500 Kč na jedno otočení. Výhry na online výherním automatu Big Win Cat vám může přinést také bonusový smybol Wild.

Kde si můžete zatočit na online slotu Big Win Cat

Tipsport Vegas

Internetové casino Vegas sázkové kanceláře Tipsport má ve své nabídce okolo 400 online výherních automatů včetně této, o které jste si přečetli recenzi. Vyzkoušejte si tento slot u Tipsportu a zapojte se do Vegas turnajů, ve kterých se soutěží o tučné výhry a několik zatočení zdarma na online slotech.

Ještě nemáte svůj Vegas účet u sázkové kanceláře Tipsport? Neváhejte a vytvořte jej co nejdříve. Tipsport právě teď nabízí nově příchozím hráčům vstupní bonus až 5 150 Kč. 150 korun získáte za dokončení registrace a bonus až 5 000 Kč za první vklad.

Registrovat se