Online výherní automat Cat Queen


Cat Queen

Hru spustíte kliknutím na tlačítko Spustit hru níže:

Spustit hru zdarma!


Cat Queen | Recenze a review

Online Výherní Automat se symboly Egypta, to je old school online výherní automat Cat Queen. Zábava u tohoto automatu na vás čeká u online sázkové kanceláře Fortuna. Online Automat Cat Queen má pět válců a čtyři hrací řady na kterých nabízí 40 výherních linií. Minimální sázka je 0,1 a maximum je 80 Kč. Žolíkový symbol WILD zastupuje jakýkoliv herní symbol. Mějte oči na stopkách a sledujte symbol Scatter, když se totiž zastaví v herním poli alespoň 3x, vyhráváte 15 otoček zdarma.

Informace o online výherním automatu Cat Queen

Cat Queen
Výrobce: Playtech
Najdete v casinech: Fortuna
Počet válců: 5
Počet herních řad: 4
Minimální sázka: 0,1
Maximální sázka: 80
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 93,60%

Několik obrázků ze hry online výherního automatu Cat Queen


Jak na online automat Cat Queen?

40 výherních linií na pěti válcích a čtyřech herních řadách, to je to co nabízí online automat Cat Queen. Na old school online automatu Cat Queen si můžete spustit auto-spin a vsadit od 0,1 Kč až do 80 Kč na jednu otočku. Zábava při hraní online výhernímho automatu Cat Queen je umocněna ještě rozšířenými možnostmi výhry pomocí symbolů Wild a Scatter.

Kde si můžete zatočit na online výherním automatu Cat Queen

Fortuna Vegas

Sázková kancelář Fortuna spustila v České republice své internetové casino jako první. Nyní má ve svém inventáři více než 300 online slotů od různých výrobců hazardních her, a některé z nich nikde jinde nenajdete. Pokud si chcete zahrát tento výherní automat za reálné peníze, přejděte do internetového casina Fortuna Vegas.

Ještě nejste zaregistrovaní u sázkové kanceláře Fortuna? Neváhejte a učiňte tak co nejdřív, protože Fortuna právě teď nabízí registrační bonus až 800 Kč! 300 Kč obdržíte za dokončení registrace a bonus až 500 Kč získáte k prvnímu vkladu.

Registrovat se