Automat

Online výherní automat Crystal Miners


Crystal Miners

Hru spustĂ­te kliknutĂ­m na tlaÄŤĂ­tko Spustit hru nĂ­Ĺľe:

Spustit hru zdarma!


Crystal Miners | Recenze a review

Online Automat Crystal Miners s diamantovými symboly se řadí mezi moderní online automaty. Tento online slot na vás čeká v casinu Sazka. Online Automat Crystal Miners má pět válců a čtyři hrací řady na kterých nabízí 40 výherních linií. Minimální sázka je 5 a maximum je 1000 Kč. Slot nabízí i zástupný symbol WILD, který nahradí jakýkoliv symbol. Zastaví-li se 3x symbol Bonus v herním poli, získáváte 5 otoček zdarma.

Souhrn informacĂ­ o online automatu Crystal Miners

Crystal Miners
Výrobce: Apollo
Najdete v casinech: Sazka
Počet válců: 5
Počet herních řad: 4
Minimální sázka: 5
Maximální sázka: 1000
Maximální výhra: 0
Výhernost: 0

Online Automat Crystal Miners – prohlédněte si jej


Crystal Miners

Ovládání a hra na slotu Crystal Miners

Na výherním automatu Crystal Miners je pět válců a čtyři herní řady, které nabízejí až 40 výherních kombinací. Jako každý moderní online výherní automat i Crystal Miners umožní auto-spin a možnost volby výše sázky mezi 5 Kč a 1000 Kč. Nečekanou výhru mohou na automatu Crystal Miners umožnit také symboly Bonus a Wild.

Kde, u které sázkové kanceláře, si zatočíte na automatu Crystal Miners

Sazka Hry

Akciová společnost Sazka je známá hlavně díky svým loteriím a stíracím losům. V roce 2018 spustila internetové casino Sazka Hry, ve kterém naleznete několik online automatů, které se dají hrát pouze tam. Třeba je to právě tento výherní automat, tak rychle do Sazka Her!

JeštÄ› nemáte registraci v online casinu Sazka Hry? VytvoĹ™te si ji co nejdříve, Sazka totiĹľ nabĂ­zĂ­ vstupnĂ­ bonus aĹľ 5 300 korun! 300 obdržíte za ĂşplnĂ© dokonÄŤenĂ­ registrace a bonus aĹľ 5 000 KÄŤ mĹŻĹľete zĂ­skat ke svĂ©mu prvnĂ­mu vkladu.

Registrovat se