Online výherní automat Daring Dave


Daring Dave

Hru spustíte kliknutím na tlačítko Spustit hru níže:

Spustit hru zdarma!


Daring Dave | Recenze a review

Klasické výherní automaty reprezentuje výherní automat Daring Dave, který vás pobaví v tématu se symboly Egypta. Pobavit se u této hry můžete na našem trhu v online casinu Fortuny. Automat Daring Dave nabídne pět válců a na nich tři řady které dohromady poskytnou až 20 výherních linií. Minimálně je možné vsadit 4 Kč a maximálně až 1000 Kč. Výhra spouští Speciální hru. Univerzální WILD nahradí jakýkoliv herní symbol. Zastaví-li se 2x symbol Bonus v herním poli, získáváte 75-ti násobek sázky.

Údaje online slotu Daring Dave

Daring Dave
Výrobce: Playtech
Najdete v casinech: Fortuna
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 4
Maximální sázka: 1000
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 95,18%

Koukněte se na online automat Daring Dave


Hraní online výherního automatu Daring Dave

Pět válců v kombinaci se třemi řadami poskytnou až 20 výherních možností. Daring Dave, což je klasický online výherní automat s možností sázky až do výše 1000 Kč a samozřejmě i auto-spinem. Výhry na výherním automatu Daring Dave vám mohou přinést také bonusové smyboly Bonus a Wild.

Kde, u které online sázkové kanceláře, si zatočíte na automatu Daring Dave

Fortuna Vegas

Sázková kancelář Fortuna spustila v České republice své internetové casino jako první. Nyní má ve svém inventáři více než 300 online slotů od různých výrobců hazardních her, a některé z nich nikde jinde nenajdete. Pokud si chcete zahrát tento výherní automat za reálné peníze, přejděte do internetového casina Fortuna Vegas.

Ještě nejste zaregistrovaní u sázkové kanceláře Fortuna? Neváhejte a učiňte tak co nejdřív, protože Fortuna právě teď nabízí registrační bonus až 800 Kč! 300 Kč obdržíte za dokončení registrace a bonus až 500 Kč získáte k prvnímu vkladu.

Registrovat se