Automat

Online výherní automat Diamond Wild


Diamond Wild

Hru spustĂ­te kliknutĂ­m na tlaÄŤĂ­tko Spustit hru nĂ­Ĺľe:

Spustit hru zdarma!


Diamond Wild | Recenze a review

Diamond Wild je online automat s ovocnými symboly, jde tématem o old school výherní automat. Tento automat má v nabídce sázková kancelář Sazka. Pět válců tři hrací řady, to je to co nabídne slot Diamond Wild. Za sázku v rozpětí od 1 až do 1000 Kč nabídne až 20 výherních linií. Žolíkový symbol WILD zastupuje jakýkoliv herní symbol. Zastavením 3 symbolů Free Games na hracím poli spustíte Free spiny s 8-ti volnými zatočeními zdarma a ještě vyhrajete 2x hodnotu vaší sázky.

Informace o výherním automatu Diamond Wild

Diamond Wild
Výrobce: iSoftbet
Najdete v casinech: Sazka
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 1
Maximální sázka: 1000
Maximální výhra: 416480
Výhernost: 95,17%

Koukněte se na online automat Diamond Wild


Ovládání výherního automatu Diamond Wild

Tři hrací řady na pěti válcích nabídnou až 20 výherních možností. Jako každý old school výherní automat i Diamond Wild umožní auto-spin a možnost volby výše sázky mezi 1 Kč a 1000 Kč. Nečekanou výhru mohou na automatu Diamond Wild umožnit také symboly Wild a Free-Spin.

Kde si zahrát automat Diamond Wild

Sazka Hry

Akciová společnost Sazka je známá hlavně díky svým loteriím a stíracím losům. V roce 2018 spustila internetové casino Sazka Hry, ve kterém naleznete několik online automatů, které se dají hrát pouze tam. Třeba je to právě tento výherní automat, tak rychle do Sazka Her!

JeštÄ› nemáte registraci v online casinu Sazka Hry? VytvoĹ™te si ji co nejdříve, Sazka totiĹľ nabĂ­zĂ­ vstupnĂ­ bonus aĹľ 5 300 korun! 300 obdržíte za ĂşplnĂ© dokonÄŤenĂ­ registrace a bonus aĹľ 5 000 KÄŤ mĹŻĹľete zĂ­skat ke svĂ©mu prvnĂ­mu vkladu.

Registrovat se