Online výherní automat Dolphin’s Pearl Deluxe


Dolphin’s Pearl Deluxe

Hru spustíte kliknutím na tlačítko Spustit hru níže:

Spustit hru zdarma!


Dolphin’s Pearl Deluxe | Recenze a review

Moderní online výherní automaty reprezentuje slot Dolphin’s Pearl Deluxe, který vás pobaví v tématu se symboly mořského světa. Zahrát si tento automat i třeba zdarma na zkoušku můžete u online sázkové kanceláře Fortuna. Hrací Automat Dolphin’s Pearl Deluxe to je pět válců a tři hrací řady. Za vsazenou částku v rozpětí od 1 až do 100 Kč nabízí až 10 výherních linií. Tradičně hra nabízí i žolíkový symbol, v tomto případě je to DOLPHIN, který ve výherních kombinacích nahradí jakýkoliv symbol. Za tři symboly Scatter v herním poli vyhrajete 15 volných otoček.

Souhrn parametrů výherního automatu Dolphin’s Pearl Deluxe

Dolphin’s Pearl Deluxe
Výrobce: Novomatic
Najdete v casinech: Fortuna
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 1
Maximální sázka: 100
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 93,6% – 95,13%

Online Výherní Automat Dolphin’s Pearl Deluxe – podívejte se na něj


Dolphin’s Pearl Deluxe, jak ovládat?

Výherních možností na online slotu Dolphin’s Pearl Deluxe je celkem 10 a to na pěti válcích a třech herních řadách. Auto-spin, což je už tradiční funkcinalita i u online automatu Dolphin’s Pearl Deluxe umožní nastavit rozpětí sázky 1 až 100 Kč na otočku. Překvapivé výhry mohou na slotu Dolphin’s Pearl Deluxe přinést také symboly Wild a Scatter.

Kde je možné si zahrát slot Dolphin’s Pearl Deluxe

Fortuna Vegas

Sázková kancelář Fortuna spustila v České republice své internetové casino jako první. Nyní má ve svém inventáři více než 300 online slotů od různých výrobců hazardních her, a některé z nich nikde jinde nenajdete. Pokud si chcete zahrát tento výherní automat za reálné peníze, přejděte do internetového casina Fortuna Vegas.

Ještě nejste zaregistrovaní u sázkové kanceláře Fortuna? Neváhejte a učiňte tak co nejdřív, protože Fortuna právě teď nabízí registrační bonus až 800 Kč! 300 Kč obdržíte za dokončení registrace a bonus až 500 Kč získáte k prvnímu vkladu.

Registrovat se