Automat

Online výherní automat Eye of the Kraken


Eye of the Kraken

Hru spustíte kliknutím na tlačítko Spustit hru níže:

Spustit hru zdarma!


Eye of the Kraken | Recenze a review

Moderní výherní automat Eye of the Kraken jehož hlavním motivem jsou mořský svět. Pobavit se u této hry můžete na našem trhu v online herně Tipsportu. Hrací automat Eye of the Kraken nabídne tři válce a na nich tři řady které dohromady poskytnou až 8 výherních linií. Minimálně je možné vsadit 0,2 Kč a maximálně až 300 Kč. Výhra vám spustí Bonusové kolo. V získání výhry vám může pomoci symbol WILD, který nahrazuje všechny symboly. Skvělý symbol Scatter, pokud ho zastavíte v herním poli alespoň 3x, získáváte 9 otočení zdarma.

Jaké jsou parametry online automatu Eye of the Kraken

Eye of the Kraken
Výrobce: Play’n GO
Najdete v casinech: Tipsport
Počet válců: 3
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 0,2
Maximální sázka: 300
Maximální výhra: 481980
Výhernost: 96,42%

Prohlédněte si online automat Eye of the Kraken


Jak se hraje slot Eye of the Kraken?

Tři hrací řady v kombinaci se třemi válci poskytnou až 8 výherních variant. Na moderním online slotu Eye of the Kraken si můžete spustit auto-spin a vsadit od 0,2 Kč až do 300 Kč na jednu otočku. Skvělou výhru můžete dosáhnout na automatu Eye of the Kraken také díky symbolům Wild a Scatter.

Výherní Automat Eye of the Kraken, kde si zahrát

Tipsport Vegas

Internetové casino Vegas sázkové kanceláře Tipsport má ve své nabídce okolo 400 online výherních automatů včetně této, o které jste si přečetli recenzi. Vyzkoušejte si tento slot u Tipsportu a zapojte se do Vegas turnajů, ve kterých se soutěží o tučné výhry a několik zatočení zdarma na online slotech.

Ještě nemáte svůj Vegas účet u sázkové kanceláře Tipsport? Neváhejte a vytvořte jej co nejdříve. Tipsport právě teď nabízí nově příchozím hráčům vstupní bonus až 5 150 Kč. 150 korun získáte za dokončení registrace a bonus až 5 000 Kč za první vklad.

Registrovat se