Online výherní automat Fire Blaze: Adventure Trail


Fire Blaze: Adventure Trail

Hru spustíte kliknutím na tlačítko Spustit hru níže:

Spustit hru zdarma!


Fire Blaze: Adventure Trail | Recenze a review

Online slot Fire Blaze: Adventure Trail se funkčností řadí mezi klasické výherní automaty, jeho hlavním symbolovým tématem jsou pohádky. Pobavte se hraním tohoto automatu v casinu Fortuna. Hrací automat Fire Blaze: Adventure Trail nabídne pět válců a na nich tři řady které dohromady poskytnou až 30 výherních linií. Minimálně je možné vsadit 3 Kč a maximálně až 225 Kč. Univerzální WILD nahradí jakýkoliv herní symbol. Zastaví-li se vám v herním poli symbol Scatter a to alespoň 3x, vyhráváte 6 otoček zdarma.

Údaje online automatu Fire Blaze: Adventure Trail

Fire Blaze: Adventure Trail
Výrobce: Playtech
Najdete v casinech: Fortuna
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 3
Maximální sázka: 225
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 96,94%

Screeny z výherního automatu Fire Blaze: Adventure Trail


Hraní online automatu Fire Blaze: Adventure Trail

Tři hrací řady na pěti válcích nabídnou až 30 výherních možností. Samozřejmě na výherním automatu Fire Blaze: Adventure Trail můžete zapnout auto-spin a zvolit si sázku v rozmezí 3 až 225 Kč na jednu otáčku. Dostat se k překvapivé výhře na automatu Fire Blaze: Adventure Trail můžete také díky symbolům Wild a Scatter.

Kde si můžete zahrát online automat Fire Blaze: Adventure Trail

Fortuna Vegas

Sázková kancelář Fortuna spustila v České republice své internetové casino jako první. Nyní má ve svém inventáři více než 300 online slotů od různých výrobců hazardních her, a některé z nich nikde jinde nenajdete. Pokud si chcete zahrát tento výherní automat za reálné peníze, přejděte do internetového casina Fortuna Vegas.

Ještě nejste zaregistrovaní u sázkové kanceláře Fortuna? Neváhejte a učiňte tak co nejdřív, protože Fortuna právě teď nabízí registrační bonus až 800 Kč! 300 Kč obdržíte za dokončení registrace a bonus až 500 Kč získáte k prvnímu vkladu.

Registrovat se