Online výherní automat Flame Busters


Flame Busters

Hru spustíte kliknutím na tlačítko Spustit hru níže:

Spustit hru zdarma!


Flame Busters | Recenze a review

Flame Busters se vzhledem řadí mezi old school výherní automaty, jeho hlavním tématem je fantasy. Pobavte se hraním tohoto automatu v online casinu Sazka. 243 výherních linií na pěti válcích a třech hracích řadách. To nabídne tento slot za sázku v rozpětí od 2,5 až do 75 Kč. Výhry usnadňuje i zástupný symbol WILD, který nahradí jakýkoliv symbol ve výherních liniích. Pokud se vám podaří v herním poli zastavit tři symboly Scatter, získáváte 10 otočení zdarma.

Online Výherní Automat Flame Busters a jeho údaje

Flame Busters
Výrobce: Thunderkick
Najdete v casinech: Sazka
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 2,5
Maximální sázka: 75
Maximální výhra: 396000
Výhernost: 96,1%

Podívejte se na online automat Flame Busters


Ovládání a hra na slotu Flame Busters

Tři hrací řady v kombinaci s pěti válci na online automatu Flame Busters poskytnou až 243 výherních variant. Jako každý old school online automat i Flame Busters umožní auto-spin a možnost volby výše sázky mezi 2,5 Kč a 75 Kč. Nečekanou výhru mohou na automatu Flame Busters umožnit také symboly Wild a Scatter.

Kde si můžete zahrát online automat Flame Busters

Sazka Hry

Akciová společnost Sazka je známá hlavně díky svým loteriím a stíracím losům. V roce 2018 spustila internetové casino Sazka Hry, ve kterém naleznete několik online automatů, které se dají hrát pouze tam. Třeba je to právě tento výherní automat, tak rychle do Sazka Her!

Ještě nemáte registraci v online casinu Sazka Hry? Vytvořte si ji co nejdříve, Sazka totiž nabízí vstupní bonus až 5 300 korun! 300 obdržíte za úplné dokončení registrace a bonus až 5 000 Kč můžete získat ke svému prvnímu vkladu.

Registrovat se